SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Jakk ja czytałem o Lee to ty na truskawki z drabiną chodziłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba napisy z Wejścia Smoka czytałeś. po pijaku

http://www.worldjkd.com/Bruce-Lee-Jeet-Kune-Do/Bruce_Lee_4.html

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-04-08 22:52:49

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
To też w kinie byłem na tym szicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
OBELX
Puar sorry, że tak zj**ałem Ci dwa ostatnie dni.
Zdania nie zmienie, ponieważ nie ma we wyznawcy innego Boga, a tym jest uważanie Lee za fajtera, on fajterem nie był nigdy bo uwaga! Się nie bił z nikim nigdy przenigdy, bo gdyby się z kimś potykał zostało by to nagrane i po tysiąckroć rozpowszechniane za kasiabarę, proste jak j**anie


Bingo.

To tak jak z kawałkami Nirvany - z byle gówna nagranego w garażu kiedyś tam robią płytę, żeby ściągnąć miliony.

Bruce Lee to popkulturowa ikona, każdy materiał z jego udziałem byłby na wagę złota. Eksploatowany oporowo.

W ogóle przypomniała mi się dyskusja sprzed 2-4 lat w dziale o uderzanych, gdzie serio paru gości - z Puarem także o ile mnie pamięć nie myli - rozważało Brusa z Tysonem
Tyson jako nastoletni zakapior po paru miesiącach u D'Amato by brusa natłukł jedną ręką.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powiem nazwisk bo internet ... bedzie zlot forumowy to se wymienimy pamiatkowe zdięcia i damy po buziaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ważne, że równo, co z tego że g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A tam prosiak p******isz farmazony powiedz u kogo a się sprężę i w pierwszym kroku sie spotkamy w oldbojach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A tamten filmik był w filmie dokumentalnym o Brucie i pokazywała go sama Linda lee czyli żona Bruce'a Więc się zastanów czy aby to na pewno wycinek z filmu fabularnego

Jak ktoś jeszcze czegoś nie kapuje to niech poczyta kilka poprzednich stron, tam jest wszystko czego trzeba w tej sprawie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Puar,ale rozumiesz,ze bazowanie na WYWIADACH i KSIAZKACH jest delikatnie mowiac NIEPOWAZNE?

rzucasz sie od kilku stron,a poki co Twoje "dowody" to fotki z japonskiej wersji "Pani domu",wywiad z kims tam i relacje anonimow z internetu. serio nie widzisz,ze cos tu nie gra i ze nijak sie to ma do porownywania w niewierzenie w istnienie ksiezyca? jak juz zarzucasz reszcie brak odpowiedniej wiedzy na temat mistrza Lee,to przydaloby sie wrzucic konkrety jakies,bo poki co,to sa konkrety tylko dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jak śmiesz tak twierdzić enediktal?!??!?! przecież PODOBNO nakvrwiał jak dziki więc mając tak solidne argumenty trzeba być mega ignorantem by dawać szanse Mike'owi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium