SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Co się na Ukrainie dzieje... już normalnie z ostrej amunicji nawalają do protestujących, ja pier*olę. Więc tak, w Unii mieliby mimo wszystko o wiele lepiej

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-02-20 17:45:43

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Tak się składa, że protestujący też są uzbrojeni w gnaty i mundurowcom również się mocno obrywa. To już w sumie regularna bitwa. Urzędy, sądy i inne budynki państwowe w zachodniej Ukrainie pozajmowane przez protestujących. Na fejsie profil Pitu Pitu zamieszcza od cholery nagranych przez demonstrantów materiałów. Młody Wildstein też się w to wkręcił.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiem że też są uzbrojeni. I bardzo dobrze

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
I co , obalą Janukowycza i znowu wybiorą jakiegoś komucha Rozpierduche każdy potrafi zrobić, a poglądy zweryfikować to nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Puar, nie ciesz się tak. Mam mały cytat dla Ciebie:

Ksiądz Isakowicz-Zaleski ma albo zdolności profetyczne, albo rzetelną wiedzę o Ukrainie. A najpewniej i jedno, i drugie. Z wolna zaczyna się dostrzegać dominację flag UPA nad kijowskim Majdanem. Kilku banderowskich działaczy wypowiedziało się dla prasy. Jeden z nich, Andrij Tarasenko chciałby odzyskać Przemyśl i okolice, zaprzecza rzezi na Wołyniu i obiecuje starania o broń jądrową dla Ukrainy. Jak już zdobędą władzę. Na razie zdobyli Majdan.

Nie będę ciągnął tego wątku, bo każdy dzień przynosi nowe wydarzenia. Znam Ukrainę. To piękny kraj. Jawił mi się jako piękna, pszeniczna panna, umiłowana naszych romantyków. I tylko ten deszcz. Przyszedł nagle i spłukał makijaż. I panna nie jest już taka piękna.

Nadal nie wiem, kto kieruje polską polityką wschodnią. Wiem tylko, że źle jest, gdy złudzenia zastępują rozsądek. Piłem wódkę nad brzegiem Dniepru pod Czerkasami. Dużo wódki. – Wiesz – powiedział mi mój ukraiński gospodarz – my Ruskich to nie lubimy... I już go chciałem objąć w braterskim geście solidarności, gdy dodał: – Ale was, Lachów, to nienawidzimy.



Poczytaj sobie o UPA i rzezi wołyńskiej. Skrajne odmiany wcale nie są marginesem wśród protestujących. Oni naprawdę nie lubią Polaków.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To co proponujesz Dremor? Unia > ich obecny rząd mimo wszystko

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/teraz_pomowmy_o_ukrainie_powaznie/2121

A Korwin doyebał. Mam wątpliwości czy brać udział w wyborach

Enediktal, a tutejsza Ukraina to niby państwo pro-polskie? Wpływy ruskich = nie. Zdecydowanie nie. Zresztą pomijając stosunki polsko-ukraińskie, pomyśl czy Ty byś był zadowolony z rządu Ukrainy będąc jej obywatelem.
Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-02-20 19:16:53

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-02-20 19:20:32

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Normalny rząd, to kvrwa unią trzeba się ratować? Nie wie co Cię zdenerwowało w wypowiedzi JKM-a, ale niegłosowanie na niego ze względu tylko na to jest kretynizmem, z całym szacunkiem

"Yebać gospodarkę i ekonomię, ma inne zdanie na temat Ukrainy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kryzys forumowy MMA/K1 zażegnany ?!



„Wielka Brytania nie ma wiecznych sojuszników, ani wiecznych wrogów; wieczne są tylko interesy Wielkiej Brytanii i obowiązek ich ochrony”.

Henry Temple, 3. wicehrabia Palmerston


nam powinno zależeć by Ukraina była słaba , rozbita a daj Bóg podzielona
kiedyś Lachy i Moskale mocni byli , reszta swołocz ... teraz Moskal dalej mocny a my słabi ... granice na ziemi słowian zawsze były palcem pisane ... kto mocny ten bierze ile może , my teraz jesteśmy "faktycznie " najsłąbszym karjem ( Rosja Ukraina Białoruś Polska ) a Car Putin niech mu Bóg Błogosławi chce " Uni Słowianiskiej " razem słowianie świat by więli w garść jak swoje ...

ale na dziś wszyscy garją na siebie jak mogą a Polska jak zwykle leci i adwokatuje ... a potem UPA pokaże swą wdzieczna pamięć

SŁAWA POLSZE ... SŁAWA LACHOM ... SŁAAAWA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
polać przedmówcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No właśnie sensownie napisał mocno. Oczywiście Ukraina w Unii mogłaby być wygodna dla Polski. Ale nie przy naszych zj**anych władzach

Ta wojna domowa która się tam właśnie zaczyna(bo zamieszkami tego już nie można nazwać) też mogłaby być korzystna dla nas. Ale jak już wspominałem nie przy tej kretyńskiej władzy. Chociaż pokazywanie wsparcia Ukraińskim powstańcom też może okazać się korzystne, coraz mniej nas nie lubią. A Majdan nie chce Kliczki na prezydenta wbrew temu co u nas się czasami mówi, że to lider ich jest...

A nasza Armia powinna się na wszelki wypadek zmobilizować i przesunąć nad granicę z Ukrainą, cholera wie co tam się będzie działo...

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium