SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
.

Zmieniony przez - grind w dniu 2014-04-08 02:45:38

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Zauważyłem, że często piszesz na jakieś tematy z emocjonalnym zaangażowaniem. Słuchaj dla ciebie Chuck Norris jest mistrzem w jakimś mambo jambo, a dla mnie skoro koleś na czarny pas w bjj, to dla mnie sygnał, że ma przynajmniej dobry parter. Ma czarny pas w judo, to ma przynajmniej dobre sprowadzenia. Ma czarne paski w tkd, karate, to jest dobry w stójce. A Bruce? Masz jakieś konkretne info nt Bruce'a? Bo dla mnie czarny pasek bjj znaczy, że klient trenował regularnie te 5-6 lat parter. A Bruce parę razy spotkał się z Lebellem, opracował swój styl, ale to nie są konkrety. Dla mnie czarne pasy w stójce + sukcesy na zawodach na międzynarodowym szczeblu = lata regularnych treningów, a to jest konkret.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
grind
no a ja czytałem,ze chuck powiedział,że Lee był lepszy-kto czytał prawdę?

Masz:




Nie powiedział kto był lepszy przez szacunek dla Bruce'a Lee, nawet mówi wyraźnie, że nie chce i nie chciał się w ogóle na ten temat zastanawiać bo dażył go szacunkiem i taką mieli relację i jest to zrozumiałe. Ale podkreśla, że on był professional, a Bruce nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
a to prawda-zawsze kiedy pisze na temat który mnie pasjonuje (tym razem Bruce) trudno mi się nie ekscytować . mea culpa...
ja rozumię twe podejście,ale Bruce był fenomenem a czasrnych pasów jest wiele. niektórzy absolutnie nie potrafią przełożyć tych pasów na walkę realną.dlatego uważam oglądając chocby pracę ciała Bruca i jego szybkość że Chuck by nie konicznie dał radę.Poza tym był bardzo silny jak na swą wagę

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Norris ma też duże ego,więc pewnie celowo PODKREŚLIŁ,ale tego się nie dowiemy już nigdy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
A tam nigdy, Norris żyje, możesz spróbować go złapać i zapytać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
hehe nie mogę,bo Chucka Norrisa nikt nie da rady złapać ;)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Tu masz ciekawy wywiad:




Zawsze myślałem, że Bruce się zaćpał jakąś heroiną czy czymś, a tu Chuck mówi, że to przez połączenie leków na plecy i na ból głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
no temat przyczyny śmierci Bruca to rzeka,ale dzięki,bo tego nie słyszałem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
tzn o takiej przyczynie słyszałem,ale nie wywiad.najlepsze były teksty o doktyku smierci

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium