SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
a ja mam Polskę w dupie szczerze.żyję w Irlandii i nie wybieram się z powrotem do tego kraju durnego.
ale robię to samo co ty mmmateusz-w Irlandii mamy te oznaczenia ,metki itd że coś jest irlandzkie i o ile nie jestem ograniczony finansowo ZAWSZE wybieram rzeczy irlandzkie.większość irlandczyków też tak robi-i to na pewno pomaga krajowi

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
enekdikal
pewnie nawet nie kumali o co idzie w tym marszu

A o co idzie w tym marszu? Marsze są potrzebne, jeszcze raz, ale ja to trochę widzę tak, że ludzie chodzą, bo jest na to moda. Na krzyczenie (teraz, gdy nic za to nie grozi) "raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę" też jest zayebista moda, a popatrzcie sobie ile osób głosowało na komunistę Kwaśniewskiego kilkanaście lat temu! Statystycznie co druga osoba! A teraz nagle magiczna przemiana jak żaden polityk w Polsce się z komunizmem nie afiszuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
grind
a ja mam Polskę w dupie szczerze.żyję w Irlandii i nie wybieram się z powrotem do tego kraju durnego.
ale robię to samo co ty mmmateusz-w Irlandii mamy te oznaczenia ,metki itd że coś jest irlandzkie i o ile nie jestem ograniczony finansowo ZAWSZE wybieram rzeczy irlandzkie.większość irlandczyków też tak robi-i to na pewno pomaga krajowi

No ja mam taką zasadę, że nie można pluć na kraj, w którym się mieszka, więc git :) Przy czym ja Polskę kocham. Każdy ma prawo do swojej opini, ale jeśli mieszkasz w Polsce, to patrz pierwsze zdanie.

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-04-10 01:25:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wszystko spoko, tylko jak można lubić Palikota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
jest śmieszny i głupkowaty,poza tym ma wyj**ane co o nim kto myśli ;)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
znacie? raczej rozrywkowo i zabawnie z przymróżeniem oka


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaak??? taaak ? to pobuduj dom w Polsce ( mieszkanie kup ) firme załóż , idż do roboty ... na jakiego siedzisz we Francji ??? za dobrze w Polsce było ? chciałeś "życia twardego pokosztowac nad Sekwaną" ?
w Polsce system podatkowy jest 2 razy droższy jak w Niemczech Polska jest dwa razy mniejsza jak Niemcy (ludnościowo )
na zachodzie za minimalną pensje masz na kawalerke i ichniego "malucha" a u nas wynajem 700 - 1100 a opłaty ?
w Raichu było podejżenie łapownictwa ( oczyszczony ) i prezydent poleciał na zieloną trawkę a u na s minister były po pijaku rozbija się wozem ściga rodzinę z dziecmi strzela i p******i w dupe bo za 35 tys jest wolny i sie śmieje ... a kolarzy , alimenciarzy i 2 gramowców w wiezieniach jak szprotków w puszce
chwalą nas , cacają a głupi jest łąsy na pochlebstwa ...
maja sie z polską liczyć a nie lubić ... mam we wsi wioskowego głupka i go lubie i inni tez czasem mu piwo kupimy naewt ... ale nikt się z nim nie liczy ...
1 odpowiedzialność ( urzędnicza i polityczna ) zero immunitetów i rozmywania kompetencji
2 płaca zapewniająca samodzielność ( pieniadz krąży w obiegu i wszyscy kożystają )
3 jasne przepisy i proste ... zero tz uznaniowości
4 państwo ma sie zająć poważną robotom ... a nie dyrdymałąmi jak żarówki , termometry i rozmiar banana
5 stopniowe oddłużenie kraju ( zaciskać pasa i lać leni i nierobów aż bedom kudły latać )
6 dotowanie pozytecznej edukacji a nie kierunków z "dupy do japy"
psycholoszki , pedagoszki , gendery ... jak chcesz to płać i studiuj
7 do polityki mają iść ludzie po szkołach i obyci anie gwiazdunia jak adamek , grodzka
8 polityka ma byc konkretna ( Finlandia się z ruskimi nielubi ale ma wielgachną wymianę handlową ) a my wiecznie sie napinamy i odgrażamy jak mały pies na smyczy a jak panuś smycz puści ( czyt. oleje nas zachód ) to jak kundel dostaniemy z kopa i raz i drugi i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Jak można nie dostrzegać jakim patologicznym, bandyckim postmagdalenkowym tworem jest III RP.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
grind
a ja mam Polskę w dupie szczerze.żyję w Irlandii i nie wybieram się z powrotem do tego kraju durnego.



Wiesz, ktoś kiedyś obiecał, że Polska stanie się drugą Irlandią, ale póki co nici z tych planów.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium