SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Racja, śmierć nieco pomaga hype nakręcić :d

@prosiaczku a widziałeś Janowicza w tv zanim coś ugral? Nie, bo go każdy w doopie miał. Pokazał się, zrobiło się trochę szumu w okół niego i grube janusze włączyli tenisa w tv. Ofc nie interesują się ta dyscyplina tylko "tym naszym". Nie wieże ze mu się gorzej wiedzie od momentu gdzie o nim usłyszeli.

Zreszta za karę w tenisa nie gra, nikt go nie zmusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dobre



"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
werduma zyebali w tej grze

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
Santiago92
czark noris tez jest fenomenem z ta roznica, ze on nie umarl

akurat Czak to jest wielokrotny mistrz swiata w Full Contact Karate(Amerykańskim Kickboxingu) wiec raczej tu nie ma z kogo sie smiac btw zycze ci chociaz małego procentu takich sportowych sukcesów w SW jakie osiagnał Chuck
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Plus Czak ma czarny pas bjj od braci Machado

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
Puar
Plus Czak ma czarny pas bjj od braci Machado

No to oczywiscie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Gurwa, już pewnie obdyskutowane w 3 p.... ale najnowszy przeciwnik Pudziego dał kurna naprawdę świetne, 18 sekund solidnego MMA. Nawet w UFC tak cienko nie wyglądał.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdaza sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no wiadoma sprawa drogi i czcigodny jac'u , mnie bardziej chodziło o tą "polską" uj**liwość i szukanie dziury w całym o tą pseudo troskę a naprawdę radość z potknięcia , o czepialstwo o roszczenie sobie praw "do" i dostrzegania np sportowców kiedy już odniosą sukces ( to boli bo najwięcej do powiedzenia mają "miszczowie definicji" ) bo skoro wszyscy wszystko wiedzą to czemu na razie jest tylko Janowicz i długo długo nic ? dalejże do roboty , wszak internet pełen jest mądrość ... i to jest uniwersalne , dotyczy wszystkich dziedzin , a na koniec co do Jerzyka ... nie podoba mi się to nie oglądam ( wtedy nie jestem współsponsorem ) a skoro nie jestem to nie gadam ... i na sam koniec Ja nie lubię Janowicza (wkurza mnie i budzi moją antypatię ) tenisa , ale powiedział prawdę
my polacy lubimy mieć o sobie wysmienite zdanie ... zawsze a o innych kiepskie coś za często

Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2014-04-07 22:34:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jac, w ogóle nie zrozumiałeś Janowicza, weź ty posłuchaj co on w ogóle mówi. On nic nie mówił o swoim dobrobycie...

Co do Lee, na pewno miał ogromny wpływ na rozwój sztuk walki.

Sztuczki fajne robił, ale jego prawdziwych umiejętności nie podjąłbym się ocenić. Brak rzetelnych danych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium