SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
To jakaś grubsza rozkmina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
najbliższe ufc jest w nocy z piątku na sobotę czy tradycyjnie w noc z soboty na niedzielę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Główna karta (godzina 20.00 czasu polskiego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
tak dokładnie, główna karta zaczyna się o 20, preliminsy o 17.50, bo wypadła 1 walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
W niektórych regionach kraju, na wschodzie, nie idzie kupić podobno fajek z akcyzą bo się nie opyla nikomu nimi handlować, wszystko z przemytu za cenę jak sprzed 10 lat czyli 6 złotych paczka. Ja się nikomu w szarej strefie nie dziwię i duchowo ich wspieram

A teraz zagadka, skąd jest poniższy tekst. Podpowiem - nie z inso

O ja o ja anone mieszkam w domku jednorodzinnym, jutro przyjezdza moja kuzynka ktora ma zaburzenia z pamiecia. Bardzo ciezko lub wrecz nie ma pamieci krotkotrwalej (nie pamieta nic nowego od 13 roku zycia, wszystko zapisuje w notesie) Teraz ma 17 lat ibedzie spala ze mna w pokoju bo mam wolne lozko po bratełe. Wyglada tak ku*wa zaj**iscie, szczuplutka, opalona i slodki pyszczek. Uwielbiam sie z nia witac bo zawsze sie przytula, a to ze moge to zrobic ponownie za 20min jest wyk***iste xD Do rzeczy. Bardzo smutam jak pomysle przez co musi przechodzic ale znam ja i wiem ze jest szczesliwa, ma juz swoj system zapisywania i spedza cale dnie na spacerach, malowaniu czy innych gownach zjadajacych czas do powrotu jej znajomych z gimbaz(renta tez pieniezna). W zeszle wakacje bylem u niej, jak zawsze lezelismy na koce i rozmawiamy, czesto sie przytulala do mnie i ogolnie okazywala duzo czulosci, ale zawsze traktowalem ja jak rodzine, nie podniecala mnie. tylko ze wlasnie tamtego dnia lezac sobie wyznala mi ze nigdy nikt jej nie zechce, nie poczuje milosci psychicznej ani fizycznej, ze to ja jestem jej najblizszy i zlapala mnie za p*nis. niestety ja obsralem majty przez jakies moralne blokady, ona sie speszyla i odeszla. pol godziny pozniej juz bylo wszystko cool, tylko ze ja smutlem i ch**. Teraz przyjezdza, spimy razem w pokoju na oddzielnych lozkach i nie wiem czy to wykorzystac. czesto musi o tym myslec, jak zrobie pierwszy krok to jeste pewny ze bedzie dobrze. nawet jak nie to zapomni. szczerze to chce ja kochac dzien w dzien caly tydzien jaki u mnie bedzie tylko ze k***a znowu mysle ze to troche skur*ysynski ruch i splone w piekle xDxDxD co robic ?

Koniec

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fap fap fap doszłem

Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2014-04-10 20:55:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
k***a nie wyrabiam :D hahaha kto to pisał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No to jest właśnie zagadka, czekam na kreatywność Waszą.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiś fantasta onanista ... postawił bym na siebie ... ale skoro tak to autorem jest ... Kondi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium