SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wywalic te zyebane oczepiny i nie zamawiac kamrzysty i od razu jakos lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
dajcie spokój z weselem. jakie by nie było to dla mnie wieś
te stare kiepy z przepitymi wąsatymi ryjami, rozchehłana koszula, kawałek dewolaja na wąsie i podbijają do młodych siks "moge panią prosić do tańca?" jak jakiś ksiaze co najmniej a śmierdzi wódką i kotletem no i te bidulki musza się "bawić" z nimi, jeszcze każdy wygadany jak chvj i jej chucha w pysk gorzałą.
a weź z takim się nie napij... ło boże a czymu no weź napij się.. jeszcze skvrwiel się dosiądze, obejmie przepoconą koszulą za 13zł i dupe truje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
kamerzyste też bym wywalil. jeszcze jak tak dyskretnie nagrywa to ok, a niekvrwa siedzą wszyscy przy stoję żrą rosół i kotleta a ten nagrywa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja nie wiem czy bym kamerę zamawiał, tylko mnie wk***iają, fotograf też ale zdjęcia no to fajnie mieć jakieś. ale tez nie dużo. A nie będzie mi jakiś cieć z kamerą latał po sali i nagrywał przypał.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ten kamerzysta to choyowa opcja ogolnie, na choy Ci ten film,zdjecia mozna samemu szybko przejrzec,komus pokazac,a filmu z wesela nikt nie bedzie siedzial ogladal przez pare h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
albo jak sobie młodzi życzą piniondz a nie prezenty,i piszą tak w zaproszeniu wierszyk. dożynki w chvj. nigdy bym tak w zaproszeniu nie napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
moja matka niestety oglądała wesele swojej chrześnicy masakra przeżywała emocje na nowo, jeszcze się jarała jak mnie uchwyciło w jakimś tańcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
jac88
dajcie spokój z weselem. jakie by nie było to dla mnie wieś
te stare kiepy z przepitymi wąsatymi ryjami, rozchehłana koszula, kawałek dewolaja na wąsie i podbijają do młodych siks "moge panią prosić do tańca?" jak jakiś ksiaze co najmniej a śmierdzi wódką i kotletem no i te bidulki musza się "bawić" z nimi, jeszcze każdy wygadany jak chvj i jej chucha w pysk gorzałą.
a weź z takim się nie napij... ło boże a czymu no weź napij się.. jeszcze skvrwiel się dosiądze, obejmie przepoconą koszulą za 13zł i dupe truje


rozyebales mie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Prezenty to spoko ale dostać w k***ę kwiatów to trochę lipa, jakby nie patrzeć prezent na wesele powinien być sensowny w miarę. Ja bym napisał "nie dawać kwiatów" najwyżej

Jak miałem studniówkę to z klasą ustaliliśmy, że nie chcemy filmu i nas ma nie nagrywać bo na ch** A kamerzysta do naszej wychowawczyni, że narażamy go na straty j**any sęp. Ja zdjęcia obejrzałem po dwóch latach jakoś, wcześniej nawet mi się nie chciało.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moja starsza i babka jaraly sie nawet moja plyta ze studniowki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium