SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
enekdikal
Ja bym powiedział, że jako ciężki by Aldo oklepał (w swoim prime), ale nie wiem czy poniżył.

Bas Ruten w swoim prime by oklepal, ale nie ponizyl Aldo? Wiesz, ze to mozna przeformuowac: mistrz HW by oklepal, ale nie ponizyl mistrza FW? I to jeszcze dla obu stylem bazowym jest stojka. Rozmiar ma ogromne znaczenie, zobacz sobie walke Szakila Onila z Oscarem dela Hoya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Może inaczej rozumiemy "poniżenie".

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mmmateusz
gautan
to juz podalem przyklad z UFO,mozna wierzyc lub nie,ale zadna ze stron nie moza napisac w formie stwierdzenia:TAK ISTNIEJA I SA NA TO DOWODY/NIE,NIE ISTNIEJA I NIE MA NA TO DOWODOW.

Oczywiscie, ze moze. Myk polega na tym, ze jesli postulujesz istnienie czegos bzdurnego, to ty musisz znalezc dowod, ze to istnieje, a nie ja, ze to nie istnieje. Bo twoim tokiem rozumowania, to ludzie moga wymagac DOWODOW, ze nie istnieja elfy, gobliny, potwory z loch ness, duchy itd itp




no tez przeciez to mialem na mysli w zasadzie,ze wypadaloby poprzec swoja teorie FAKTAMI,a to co bylo tutaj wrzucane raczej ciezko uznac za obiektywne "dowody w sprawie". to byly/sa w dalszym ciagu przeslanki,o czym pisal juz 2x Dremor.

Jesli chodzi o istnienie elfow,goblinow i duchow,to paradoksalnie nie da sie udowodnic,ze nie istnieja ale jakos juz tak dziwnym trafem sie sklada,ze bardziej groteskowo bedzie wygladala osoba burzaca sie,ze ktos nie wierzy w istnienie elfow,chociaz mamy przeciez ksiazki Tolkiena ,zdjecia i figurki w sklepach,niz ta,ktora bedzie pisala,ze elfy nie istnieja. co sie akurat pokrywa z tym co napisales juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznijmy nowy temat , bo widze że jak prawdziwi polacy ... żaden nie odpuści ... do końca spamu będziemy tak brandzlować i brandzlować ... k***a istne inso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
chyba inso nie czytales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
tak se teraz pomyślałem dobrze że niejaki Slice Kimbo był na tyle przytomny żeby nagrać jak młuci placków na trawniku za domem czy w ciemnym kornerze bo by mu nikt nie uwierzył ... skoro nawet Brusu ludzie nie wierzom [

Tak se myślę że Kimbo żyje w czasach... współczesnych z powszechnym dostępem do nagrywania

Ciekawe czy Puar zdaje sobie sprawę, że sam ma na koncie więcej realnych walk niż brus. I że pewnie by mu natrzaskał w walce xD

Dzięki za taki komplement, ale pewnie bym nie dał rady :(

Chrześcijanin nie wie czy Jezus zmartwychstał, on w to wierzy! Na tym polega wiara. I wiara Puara w Lee jest oparta dokładnie na tym samym.

Ale w co takiego ja "wierzę"? Przecież podkreślam że wkurzają mnie osoby które mówią że "Bruce na pewno by zniszczył wszystkich" itp. Więc o co chodzi?

<filmik>
wielki bruce w akcji (to ten co dostaje wciry)


Jakbyś zapomniał , tamten filmik powstał gdy Bruce trenował przez krótki okres czasu, więc nijak się to ma do jego faktycznych umiejętności

Rogan by zgwałcił Bruce'a na luzie, bo to typ, który ma wiele lat praktyki, sparingów i tak dalej. A nie jakiś aktor z dobrą zen gadką.


Postaram się być milszy niż wczoraj. Na jakiej podstawie twierdzisz że Bruce nie sparował czy był słaby?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
guatan
Jesli chodzi o istnienie elfow,goblinow i duchow,to paradoksalnie nie da sie udowodnic,ze nie istnieja

Maly krok dalej pojde i powiem, ze w takim razie nic poza mna nie istnieje. Jesli definiujemy pojecie istnienia w 'normalny' sposob, to nikt nie musi dowodzic, ze elfy nie istnieja. Masz zyciowy przyklad: byl sobie pewien pan nazwiskiem Higgs. Wysunal on pewna hipoteze, ktorej konsekwencja bylo istnienie nowej czastki elementarnej, ktorej nikt nigdy nie widzial, o ktorej nikt nigdy nie slyszal. Od tego momentu wszyscy zaczeli tej czasteczki szukac, kazdy szukal dowodu na to, ze ona istnieje, a nie ze ona nie istnieje. Ta czastka do momentu odkrycia w tym sensie nie istniala. Nie ma w naszej cywilizacji odwrotnego procesu. Autor hipotezy ma obowiazek ja udowodnic, a nie adwersarz (caly swiat na przyklad) ja obalic. Nawet w sadownictwie jest cos takiego jak domnienie niewinnosci. Jesli ja twierdze, ze jestes zlodziejem, to ja to musze udowodnic, a nie ty obalic. W mysl tego ogolnie przyjetego paradygmatu, magia NIE ISTNIEJE dopoki nie przyjdzie Janusz i nie udowodni, ze jest inaczej.

Dla rozluznienia proponuje prostrza rozkmine. Wszyscy mi mowili, ze jak chce przybrac na masie, to mam jesc twarozek, bo ma duzo bialka. No to jem, krzywie morde, bo to suche i mi nie smakuje (chociaz jeszcze nie skombilem tego z jogurtem). Pewnego dnia ide do supermarketu patrze, a tu mozarella ma 17 g bialka na 100, podczas gdy twarozek ma z 15 g. I teraz pytanie: skoro mozarella jest 100 razy smaczniejsza od twarozka i da sie ja zjesc jak jablko w 20 sekund, dla kontrastu sam twarozek trzeba mulic przez 10 minut i potem ma sie brzuch wywalony na kilka godzin, to czemu ludzie nie mowia 'jedz mozarelle' tylko 'jedz twarozek'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W mojej rodzinie było dużo historii z duchami. Nawet dziadek do nas zadzwonił po śmierci Żałuję że nikt nie wpadł na pomysł żeby policja sprawdziła skąd było połączenie... wtedy by nie było wątpliwości

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paur to co napisałem to napisałem se ... dla szydery ... proszę mnie ani moich wypowiedzi nie wciagać , nie cytować ...
ja stoje z boku pale papierosa i pacze jak trawa rośnie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Czy ktoś tutaj wzywał szeryfa? :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium