SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
zrobic im kraj w stylu dzielnicy z "13 dzielnicy" albo cyganski dystrykt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie w miescie cyganskie zwierzeta tez ostry rozpyerdol ostatnio robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
u mnie w trojmiescie to jest plaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
zayebiste szkolenie - od razu rzucony do roboty jak zatrudnieni jakis czas ludzie, bez zadnych wyjasnien co jak robic, a potem zgarniam opyerdol bo źle

Zmieniony przez - Dams w dniu 2014-03-14 19:22:05

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
grind
cyganie nie mnożą się jak dziki

Jak to nie? Przeciez zawsze maja wuchte dzieci
grind
i nie terroryzują kraju jaskiniową religią

A chrzescijanstwo faktycznie postepowe jest.
Internet
The Pope has signalled a historic shift in the position of the Roman Catholic Church by saying condoms can be morally justified.

Wiadomosc z 2010 roku. Nie chce mi sie sprawdzac, w imie ktorego boga zginelo najwiecej ludzi, ale mysle, ze to nie jest tak, ze jest islam, a potem dlugo dlugo nic.

santiago
ja osobiscie cyganow bym dal do getta

Wlasnie we Francji sa getta i uwiez mi, nie chcesz, zeby takie getta byly w Polsce. Nie chcesz miec ty ani nikt inny takich akcji, jakie Francja miala w 2005.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie mowie o tym, zeby getto stawiac im u nas, ale wyebac ich na jakies zadupie i by bylo po klopocie albo zrobic im holokaust, naprawde nie palam nienawiscia do zadnej z innych mniejszosci narodowych, o ile mozna tak nazwac ta szarancze bez kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
gdzie giną teraz nie wierni chrześcijanie? co mnie obchodzi co było setki lat temu? z Ukrainą się Polska jedna w bólu a oni nie wyżynali polaków NIE TAK DAWNO TEMU? To samo z Niemcami ?

Chrześcijanie nie wybijają nie wiernych to jest fakt - TERAZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Juz sie nie rozpedzaj, bo ja w drugiej skrajnosci powiem, ze irlandzki/niemiecki odpowiednik Santiago moze mowic to samo o Polakach. Ponoc Turcy w Niemczech pluja na Polakow, bo przyjezdzaja na zmywak i oferuja sie za polowe tego, co zazwyczaj dostawal turas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Religia nie ma nic do rzeczy. Jak masz patologie z wypranym mozgiem, to ktos moze zabic w imie Buddy albo Gandhiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
proste ,chodzi tylko o to ,że nikt nie ma przeciwko ciężko zap*****lającemu muzułmańcowi ,bo pewnie też tacy są , chodzi o tych co się tylko mnożą ,dostają kasę a swoje dzieci karmią jakąś tanią paszą dla świn ,i cały hajsik idzie na ich wygodę .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium