SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Hehehe Haute podziel się towarem. EA Sports zrobiło fajną rzecz z wprowadzeniem Bruce'a Lee. Pozytywnie mnie zaskoczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Może i fajne jako ciekawostka, ale zastanawiam się w jaki niby sposób zrobią jego skilla i jak będzie sie odnosił do współczesnych zawodników, dla mnie troche to dziwne

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Twórcy gry napisali, że nie był łatwo im zaimplementować do gry postać Bruce'a Lee ponieważ nie chcieli tego spieprzyć.

„Przeskanowano dokładnie wielu zawodników UFC oraz kilku, którzy czerpali ze stylów tradycyjnych. Wielu chciało zbudować postać Lee ale to Stephen Chan zajął się realizacją tego projektu. Ma na swoim koncie także kilku innych zawodników UFC.”

EA Sports nawiązało współpracę z Bruce Lee Enterprises która przedstawiła twórcom gry nie tylko imponujący katalog nagrań z Brucem Lee ale także wiele materiałów wideo pochodzących zza kulis.

„Pomogło to zdefiniować i uchwycić specyfikę postaci jego twarzy i ciała. Dodatkowo otrzymaliśmy materiał dzięki któremu mogliśmy idealnie przeskanować jego postać w trój wymiarze.”

Twórcy musieli idealnie odwzorować cechy anatomiczne Bruce’a Lee takie jak umięśnienie, elastyczność, szerokie plecy (kaptur kobry) oraz wąską talię.

„Wejście Bruce’a Lee do Octagonu wydaje się być doświadczeniem surrealistycznym ale też naprawdę rewelacyjnym. Trudno zaprzeczyć, że miał ogromny wpływ na rozwój MMA oraz ostatecznie samego UFC.

To nie wygląda jak Bruce Lee, to jest Bruce Lee przez sposób w jaki się porusza, jego postawę bojową, budowę ciała, niesamowitą szybkość, charakterystyczne ciosy oraz okrzyki.

To był zaszczyt móc stworzyć taką właśnie postać.”

Luźne tłumaczenie tekstu z EA Sports, a dla bardziej zainteresowanych polecam cały tekst.

http://www.easports.com/ufc/news-updates-gameplay/article/ea-sports-ufc-why-bruce-lee


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2014-04-07 14:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Yoshi87


To nie wygląda jak Bruce Lee, to jest Bruce Lee przez sposób w jaki się porusza, jego postawę bojową, budowę ciała, niesamowitą szybkość, charakterystyczne ciosy oraz okrzyki.




Czyli teoretycznie powinien nie mieć żadnych szans z czołówkę w grze (moim zdaniem). Znając jednak życie, jego skill będzie mocno pociągnięty do góry

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-04-07 15:14:25

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
K_PS ale czepiasz się rzeczy która ma znaczenie drugorzędne. Wiadomo, że twórcy gry i projektanci postaci Bruce'a Lee musieli ustawić ją tak by pasowała do poziomu zawodników z obecnego UFC. Wiadomo, że coś musieli dodać i coś zmienić w jego skillu zeby to nie odstawało i nie różniło się tak bardzo. Tutaj chodzi bardziej o sam fakt, że możesz zagrać Brucem Lee, legendą i ojcem MMA.

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2014-04-07 15:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Nie czepami, rozkminiam sobie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Są kursy na walkę Werdum-Browne, Werdum-2,4, Browne-1,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To nie wygląda jak Bruce Lee, to jest Bruce Lee przez sposób w jaki się porusza, jego postawę bojową, budowę ciała, niesamowitą szybkość, charakterystyczne ciosy oraz okrzyki.

Mam nadzieję że mocno to wszystko skonsultują z ludźmi od Jeet Kune Do. Żeby to wyglądało rzeczywiście tak jak Bruce walczył, a nie tak jak znamy z filmów.
A tak w ogóle to ojcowie MMA to walczyli już zanim Bruce się urodził. No ale w każdym razie Bruce był mega inspiracją

Czyli teoretycznie powinien nie mieć żadnych szans z czołówkę w grze (moim zdaniem). Znając jednak życie, jego skill będzie mocno pociągnięty do góry

Z wyższymi wagami rzeczywiście by mógł mieć przerąbane, ale z tymi blisko jego wagi - czemu miałby nie mieć szans?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-04-07 17:24:03

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Puar


Z wyższymi wagami rzeczywiście by mógł mieć przerąbane, ale z tymi blisko jego wagi - czemu miałby nie mieć szans?




To oczywiście tylko moje domysły i gdybanie, nie da sie tego jakos sprawdzić czy udowodnić.

Po prostu wydaje mi się, że MMA tak się rozwinęło, biorąc pod uwagę m.in. wszechstronność zawodników, że mimo swojej klasy w ówczesnych czasach, Bruce nie miałby dziś większych szans, walcząc tak jak kiedyś

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może tak , a może nie ... kto to wie ?
czyba tylko gruby czarny kot ...

on tu był ... ale zrobił myk i ... znikł !




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium