SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ok, widzę, że jedziemy dalej wyznawcy bruce lee vs niewierni

@mmmateusz
chyba coś Ci nie poszło przy cytowaniu, bo to nie są moje słowa, ja tego nie pisałem.
btw to wyznawcy karate mistrza postulują istnienie czegoś nie mając dowodów. (zdjęcie z ówczesnego faktu nie jest dla mnie dowodem, tak samo jak posty na forum XYZ ani wypowiedzi ziomali Lee- bo co mieli powiedzieć?"wiecie co, to ściema w pisdu, Bruce ciota był, własnego cienia się bał, wcale nie taki kozak jak na filmach, aktorzyna"??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
widzisz jac,ale z drugiej strony każda z tych walk miał grono świadków. gdyby to były bzdury i nieprawda ZAWSZE znalazłby się choć jeden,który by nagłośnił,ze facet to cianiarz i ściema-tak jak było z tym kiedy Seagala Ryan zadusił bez wysiłku

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
co tam grubasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Powtórzę to co już napisałem- Puara można porównać do Chrześcijanina który burzy się na ateistę za to że nie uznaje "dowodów" w postaci biblii, relikwii i cudów.

Chrześcijanin nie wie czy Jezus zmartwychstał, on w to wierzy! Na tym polega wiara. I wiara Puara w Lee jest oparta dokładnie na tym samym.

Dla niektórych biblia, cuda i relikwie to wystarczające przesłanki do tego by wierzyć w Boga ( i piszę to bez cienia złośliwości), a dla innych nie.

Nie wymagaj Puar od innych żeby wierzyli Ci na podstawie przesłanek, a nie dowodów.

Ja np wierzę, że gdzieś musi być życie pozaziemskie. Na podstawie czego? Na podstawie przesłanki pt "Wszechświat jest niewyobrażalnie ogromny, Ziemia nie jest nawet atomem w jego skali".

Ale to nie jest dowód, to jest przesłanka- ja nie wiem czy jest życie pozaziemskie, ja w to wierzę. I jeżeli ktoś nie wierzy, bo oczekuje konkretnego dowodu, to nie mogę się na niego burzyć, że nie docenia przesłanek Dla mnie ta przesłanka jest mocna, dla innych słaba, ale jakby nie było to dalej tylko przesłanka a nie dowód.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2014-04-09 11:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mądrze napisane, ale powiedz moherowi, że to nie DOWODY(dla mnie coś ze 100% pewnością, że tak faktycznie było) tylko PRZESŁANKI, DOMYSŁY. To Ci krzyżem po łbie nastrzela. Tu będzie tak samo, tylko szablą husarską dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
kopniecie boczne na kolano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jac, ja wiem ale to się wiąże z tym że ludzie nie wiedzą co oznacza słowo "wiara".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jestem w posiadaniu dużej liczby gal UFC nagrywanych z Orange Sport w dobrej jakości z polskim komentarzem, jakby kto chciał to mogę wrzucić na jakiegoś chomika albo coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
@jac88, faktycznie to byl chyba guatan.

Tu macie zdanie Basa na ten temat:




Od 2:10. "Kazdy kto mowi, ze jest swietny, a nigdy nie stoczyl zadnej walki, nie jest dobry, a wrecz ssie pale. Skad ma wiedziec czy jest dobry, skoro nigdy nie walczyl?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Zarówno Bas jak i Rogan by obskoczyli brusa jak dzieciaka, totalny gwałt i poniżenie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium