SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Akurat piękne skończenia jak dotąd dzisiaj.

No ale i dwie śmierdzące tarła tyż

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lord raV
RIP. Kurna coś mi się nie chce tej gali oglądać. W ogóle ostatnio są tak ch**owe, że straciłem wenę do mma. Zróbta coś

Po UFC 171 ci się odmieni. Zobaczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
rav też mi się nie chcę ,oglądam tylko jak jacyś rzeźnicy walczą ,ostatnio zawiodłem się na Machida-Mousasi a teraz jeszcze Belfort wypadł , Cormier walczyl z bumem co nawet na KSW nie miałby szans zainistniec a dostał CO -me gali numerkowej UFC...są zawodnicy których mogłbym oglądać non stop jak np. Barao,Swanson,PEttis(out 16 miesięcy)...

UFC 171 wygląda kozacko na papierze ,Woodley zależy Condita, Shields wygra splita z Lombardem z Hendricks zależy Lawlera ,tak się kończą takie zestawienia ,nie mogę pojąć czemu Hectorowi dają takiego Shieldsa..

swoją drogą liczę ,że Woodley zależy Condita a Hector usadzi Shieldsa brutalnie to wtedy Hector ma TSa bankowo

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-03-08 21:02:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
lord raV
RIP. Kurna coś mi się nie chce tej gali oglądać. W ogóle ostatnio są tak ch**owe, że straciłem wenę do mma. Zróbta coś


napyerdol kogos na dzielni

zyskasz rispekt

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
k***a jeszcze flyweightsy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
jak mousasi z machidą jest lekka zamuła to zrozumiałe, bo stawka wysoka. mnie wk***ia, że taka sama perwa odchodzi w prelimsach, gdzie z reguły się działo i ratowały zj**aną przez main event galę. no ale odkąd Danuta stwierdził, że będą zwalniać bo mają za dużo zakontraktowanych zawodników wszyscy się boją przegrać i jest g**** ogólne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no Kim zmienił styl na dobry akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Dla mnie polityka UFC powinna być taka "przej**ałeś z kretesem ale walka była zacięta to zostajesz, walczyłeś ch**owo i przegrałeś to wypad". Wolę żeby typy co zostali widowiskowo zniszczeni albo przegrali decyzją ale naparzali się zawzięcie jak Sanchez z Melendezem niż nudziarzy typu Rory który solidnie wj**ał tylko BJowi z wagi niżej a z kimkolwiek na poziomie daje nuuudną walkę albo przegrywa.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
swoją drogą to dzisiaj jest Glory 14 w Chorwacji i Miras walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
O, zapomniałem o tym całkiem, prawda. Boję się o niego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium