SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185953

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a co za oferma pisze "strachałem" ciota , kobita , stulejarz albo ? no właśnie kto ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mame,tate,babele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a anony jaka ja dzisiaj mialem przygode. Jadę sobie tramwajem, wp*****lam pieniężnego tureckiego kebaba i oczywiście stoję bo jakiś p******ony kuc mi się wp******ił na ostatnie wolne miejsce. No ale ch** z tym, koleś był rudy i pryszczaty, więc zrobiło mi się go trochę szkoda. Patrze co on robi, a ten pedał j**any wyciąga tableta i zaczyna wykop lurkować. Bordo konto wypas. Myśle se co ty ch**u odp*****lasz, nie bedziesz mi tu w tramwaju przy ludziach takiej wiochy odp*****lal i wykopu wszystkim pokazywal. Ale myśle se ch** z nim, wp*****lam dalej kebaba i udaję, że go nie ma, a trudne to bylo, bo j**al motzno jakims bigosem czy ch** wie czym, a tu nagle telefon do niego dzwoni, pedał odbiera i mówi "No siema opie, mowie Ci jaka inba wczoraj na koncercie wypilem dwa jabole i rzygłem na scene a co ten wokalista to ja nawet nie". p******ONY BRUDAS k***ił się czanmową w tramwaju, myślałem że rozk***ie go na tej szybie zaplutej, ale
sie jakos k***a powstrzymalem, pomyślałem, że dam mu jeszcze jedną szansę. Dojechalismy na jakis przystanek, patrze pedał wstaje. Mysle se zaj**iście, usiąde w końcu chociaż trochę wstyd po kucwykopku, ale k***a nie. j**ana menda wstala tylko zeby jakiejs p******onej starej babie j**iacej naftaliną ustąpić. Myślałem, że ch** mnie strzeli, bo ludzi się nalazło, a kuc stanął koło mnie i się złapał poręczy tuż przed moją mordą. No to juz k***a za wiele. Gdyby mu lapa nie j**ała niemytym ch**em i bigosem to bym mu ją k***a odgryzł i wepchał w dupe, ale sie brzydzilem, wiec wziąłem zamach kebabem, rozsmarowałem mu go po mordzie i tym tablecie i powiedziałem "Żryj k***a tureckie imigranckie zarazki p******ona korwi k***o". Gdybyście go k***a widzieli jak mu sos czosnkowy po tej rudej grzywie spływa. A pedał wytarł sie w arafatke i mowi do mnie "masz k***a szczęście sp******ino, że Janusza ze mną nie ma bo byśmy cie natlukli j**ana lewacka k***o" i pluje k***a tym sosem a tu z za pleców słyszę "A właśnie, że k***a jeste", odwracam się a tam sam k***a we własnej osobie Janusz k***in. Trochę strachłem, bo już myślałem, że mi wyk***i z muszki, a ten mnie minął podszedł do kuca, wyp******ił mu z bańki taką sążną lufę, że aż mu sie wąsy sosem czosnkowym pobrudzily, oblizal sie i mowi "Zaden j**any kuc nie bedzie lurkowal w tramwaju wykopu i k***il sie czanspikiem" popatrzyl na mnie i mowi "wracam do piwnicy anone lurkować". Jak mnie k***a zamurowało to ch**, przystanek przegapiłem.
k***a stoję w p******onym autobusie i k***a stare baby und dziady, wolne miejsca, ale nikt k***a nie usiądzie. Mówię - siadaj pan, masz pan wolne miejsce.
Nie, nie, wnusiu, ja tu se postoję - odpowiada przykrzywiony dziadek uśmiechając się niczym ten słynien dziadek pszemek. Ale jakby usiąść to już swym pomarszczonym życiem okiem łypie na mnie niczym sam sk***ysyn z otchłani.
Ale tak bardzo wyj**ane na łypionce dziadki więc k***a rozp*****lam się na dwóch wolnych siedeniach ale zaczyna łypać na mnie złym wzrokiem babka z reklamówką biedronki i zapewne pysznym słoiczkiem gęsiwa w niej. Podchodzi do mnie i mówi: "k***a wyperdalaj, to moje miesjce"
Ja jaj mówię - ma pani jakieś poświadczenia? - zakłądam chłodną buzię, po przecież nie można sobie kupić miejsca w autobusie co, a ta baba wyjmuje mi k***a papier że to jest jej wywłąszczone i to jest jej mały kawałek domu.
Wyp******iła mnie za pomocą policji która się wp******iła przez szyberdach. Dlaczego w autobusie był szyberdach? Resztę drogi stałem rozmyślając jak to jest mieć własny kawałek domu w autobusie, a babcia w tym czasie usadowaiła się na swym siedzeniu i kiedy autobus zaczął odjeżdżać wyjęła ze swej reklamówki pasztet i pokręciła nim tryumfalnie przed moim wzrokiem szczerząc przeżarte kremówkami papieskimi zęby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mnie o ćpienie oskarżacie !!! to jest odjazd feeest ... klasa sama w sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
mają ludzie zryte banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty ale to jeden pacjent czy całę plemie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Całe plemię.

Ostatnio na jakiejś stronce ktoś wrzucił do tej grupy linka i tam jest już na wejście konkret patolka a teraz weszło mnóstwo osób i ich trolluje tekstami typu "rozj**ałem sie na psach co robić?"

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj som zakamarki w sieci som ... tz. darknet i tam Szatan i Buka karty rozdajo pieseły miałajo a kury piejo piejo kury koguta nie majo ... mickiewicza niemajo miłosza wyborczom czytajo ... pejsy ich mocodawców w kolorze blu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry komiks jak każdy z serii, uwielbiam komiksy tego gościa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak już o żydach to:




Dzisiaj rocznica śmierci.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium