SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
no wysoka,dlatego te moje zastanowienia,,,ale chce zrobic te 2 rzeczy jednoczesnie,moze poszukam lekarza,ktory ma podpisana umowe z NFZ,ale ponoc z takimi ciezko.
tak mysle,ze od razu wrzuce tyle,moze tylko z balkiem bede stopniowo wchodzic do gory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Swieta,świeta i po świetach,zapewnie nie bede jedynym,gdy powiem ze juz tej magii z dziecinstwa nie czuje :)
puscilem sie troche...pozarlem,popilem,ale od dzis ruszylem znow,pare dni w domu i bzika dostawalem tak bez silowni.
Jeszcze tylko sylwester i bierzemy sie za noworoczne postanowienia ;)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14776
mam takie banalne pytanko,ale spytam dla pewnosci, ten omlet rano:maka,jajka,rodzynki,masło to powiedz mi wszystko miksujesz i na telfon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
MOJ omlet:
8 bialek
2 zoltka
80g maki razowej,zytniej
slodzik
aromat
odrobina proszku do pieczenia
oliwa z oliwek 10g
Mikserem ubic bialka na sztywna piane.Dodac reszte skladnikow i wymieszac
Na srednim ogniu rozgrzac patelnie teflonową>
mase wlewamy na patelnie.Przykryc pokrywka abu szybciej doszlo.Widelcem sprawdzamy od spodu czy sie omlet zarumienil,obracamy go(nie latwo :D )
chwilka na drugiej stronie tak aby w srodku byl jeszcze plynny i serwujemy na talerz posypujemy troche slodzikiem i wcinamy sniadanko :)
Smacznego.jak ktos bardziej spokojnie podchodzi do diety mozna dorzucic rodzynki,wiorki kokosowe,banana,na koniec posmarowac dzemem lub miodem...pycha :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
...









moze wyzej zrobiony omlet jest troche ubogi,ale uwierzcie ze przed zawodami taki posilek to niebo w gębie ; )

Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-12-30 15:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14776
dziekuje za szybka i obszerna odp
jutro sprobuje z maka razowa,a pozniej z orkiszowa
jak bedziesz mial chwilke napisz swoja suplementacje okolotreningowa jak bedzie wygladala w styczniu,glownie chodzi mi o dawki bcaa,gluty,vitargo oraz kiedy konkretnie dany suplement spozywasz,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
to nie dodajesz jakiś ekstra dodatków tj. rodzynki, banan itd ? przecież jestes na masówce

zawsze robisz z mąką żytnią czy stosujesz ją zamiennie z owsianymi ?


jak to pokruszyć słodzik ? przecież to od cholery roboty każdą tabletke rozwalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
omelt ukazany wyzej byl jak juz wspomnialem na redukcji,teraz sobie dodatkow nie oszczedzam ;)
a co do slodzika,z biegiem czasu palcami tabletki rozkruszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
zaczynamy nowy rok,ja zaczalem od tego ze dzis zaspalem do pracy,a w dodatku jakos tak zle spalem,ze czuje bol barku,wiec nie wiem jak to dzis z treningiem bedzie.planowalem zrobic klatke,ale w razie "W" zrobie czworoglowe :)
redd-przepraszam zupelnie nie dojrzalem twojego pytania.
suplementacja około-treningowa
30 min przed treningiem stosuje 10g bcaa +5g argininy
po treningu 100g carbo+50g izolatu bialka+10g glutaminy

produkty :
bcaa-Mr.Big BCAA powder pure
glutamina-Big Zone l-glutamin sport plus
carbo-Mr.Big carbo complex
izolat-Big Zone IsoFast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Super forma oraz dziennik fajnie prowadzisz, na pewno będę wpadał i życzę sukcesów !

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium