SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra mala relacja z mojej strony. Dzis robilem klatke , plecy, lydka, brzuch. Wzialem dokladnie 3gram na pusty zoladek o 8 rano, 15 min pozniej zjadlem owsianke i po owsiance na trening. Cardio, rozgrzewka no i ciezary. Zaczalem delikatnie od rozpietek na skosie w dol, aby rozgrzac stawy i klatke do wycisku na skosie, zalozeniem bylo dzisiaj robienie duzo powtorzen dokladnie itp, bo po przerwie jestem, tak 12-14 powt normalnie na skosie na wolnym robie z 100-110kg. Dzisiaj...70kg, zrobilem 10 ruchow, druga seria juz 6 ruchow, pompa taka ze rozrywa mnie, nie daje rady wiecej podnosic! Robilem troche dluzsze przerwy, bo normalnie to tak 45 sekund, ale to samo. Pompa sie trzymala przez caly trening, plecy, lydki to tak poczulem jak nigdy, a mam problem z nimi zawsze, silne i wyzezbione, ale male. Naprawde warto. Dodam jeszcze , ze hardcorowo chcialem sprobowac i wymieszalem to z pol szklanki wody, widze rozpuszcza sie git, wiec na jeden raz, na jeden lyk i po sprawie, nie przeszkadza mi smak , przeszkadzal jak sam proszek do buzi bralem a tak to looz. Jutro sprobuje dac porcje do bcaa+glute co pije na treningu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
kult dobra relacja

mumin112 jak tam waga? Kręcisz aeroby po każdym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
waga trzyma sie obecnei na okolo 82kg
aeroby krece 2-3 razy w tygodniu po 25 min.
od jutra zaczynam maly cyklik na CEE-Creatin Ethyl Ester z Mr.big 4kap. przed treningiem i 4 kap po treningu.
Mialem ostatnio male problemy z przyczepami bicepa,widocznie zbyt szybko rzucilem sie na wieksze ciezary,dlatego tez wczorajszy trening odpuscilem.Mysle ze jutro juz bedzie ok.
tutaj przykladowy posilek
150g ryzu parabolicznego
250gfiletu z piersi w ciescie
lyzka oleju lnianego
mix salatki-ogorek,pomidor,salata,rukola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja naderwalem przyczep jakis w przedramieniu, myslalem ze to lokiec, ale po skanie i lekarzu okazalo sie ze przyczep, 2 tyg off ale nic nie pomoglo, wrocilem na trening, tyram i jest lepiej albo sobie wmawiam widze dietka idzie, ja mam dosc a dopiero zaczalem 1kg miesa dziennie idzie, z 250g fatu, wegli malo bo nie wchodza mi, tak 100-150 gram dziennie to max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
malo wegli...robisz masowke?kg ida w gore?
juz kiedys mialem problemy z przyczepami,ale tak jak u ciebie,treningu nie odmowilem,bandaz elastyczny na lokiec i peta :) z czasem samo przeszlo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ww mi nie wchodza, dokladam fatu wiecej i masa idzie bardzo dobrze i lepszej jakosci niz z ww,staram sie trzymac 8-10 % caly rok i narazie jest ok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
nie czujesz,ze metabolizm zwalnia przez tluszcze i bialko?
krecisz aero? WW cie zapychaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ww wogole mnie zapychaja i mam ibs przez nie, wszeczolnie po bialym ryzku, nie zwalnia metabolizm, jem czesto i malo, np zjem 50gram migdalow co da jakies 450 cal, musialbym zjesc 100 gram ryzu aby miec to samo, do tego sa dobre tluszcze, blonnik, metabolizm przy mniejszych porcjach szybszy niz na ww, areo nie krece, tylko cardio, ale nie jakos intensywnie, traktuje to jako rozgrzewka i cool down.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam byka, 115 kg, 6% caly rok, wogole nie je ww, tylko fat i bialko, no wiadomo owoce i warzywa, ale to takie ww... i dziala dobrze, naprawde swietnie wyglada, jak na zawody, przejalem ten sposob i mi pasi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 815
aero nie krecisz tylko cardio
przeciez to synoinimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium