SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedz byku ile bierzesz CEE, przed po czy w trakcie posilku? w jakiej odleglosci czasowej od treningu? Bedzie trzeba kupic:). Forma super! Btw arginine teraz sypie do bcaa+gluta co pije na treningu, tak sypie z 4-5 g i jest super , dla mnie regeneracja super i pompa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie doczytalem 600 ww, jak bym mogl wciagnac chociaz 200g na dzien to byl by sukces:) podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Cee biore 4 kapsulki 30 min przed treningiem i 4 kaps. zaraz po treningu.
bardzo dobrze czuje to dzialanie.
no ja sam sie dziwie troche ze WW tak ladnie wchodzi.
4 paczki ryzu biore ze soba do pracy i dziele na 2 posilki.
1 paczke przed treningiem,kolejna po treningu.
Dochodzi jeszcze 100g carbo po treningu oraz 80g platkow owsianych na sniadanie.
Lece zrobic plecki i dwojeczki ud
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem jak Ty to robisz ze tyle potrafisz tych ww wciagnac, masakra! Ja mam problem z workiem ryzu 50gramowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nie masz problemów z trawieniem tych węglów?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
uwielbiam ryz :D
polewam lyzka oliwy do tego szczypta soli i wchodzi pieknie.
nie nie mam problemow z trawieniem 2 paczki ryzu i za 3 godz znow wchodzi bez problemowo.
wieksze problemy sa z bialkiem,tutaj ciezej trawie,dlatego tez stopniowo bede zwiekszal spozycia bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze pytanko. Widze ze nogi masz super, czworki wypas, czy moglbys nakreslic ogolnie trening, intensywnosc, itp? Bez jakis szczegolow, sam pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
ogolnie jestes zwolennikiem tego,aby kazdy ukladal sobie trening pod siebie.Nie mozna kopiowac treningow w 100% od innych(jak to zwykle bywa-trening colemana,doriana)
oczywiscie pewne zasady mozna sobie podpatrzec,ale kazdy inaczej reaguje na trening,kazdy musi przystosowac jakie polaczenia partii najlepiej mu wchodza-metoda prob i bledow
trening nog akurat opieram na ciezkich przysiadach(bynajmniej 1 cwiczenie)5-6 serii przy czym ostatnia konczy sie na okolo 2-4 powtorzeniach.Niestety genetyka odgrywa tu tez znaczna role,jak widac po moich lydkach.Podloze genetyczne jest na tyle slabe,ze nie potrafie ruszyc tej partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez jestem zwolennikiem aby sluchac swego organizmu. Ponad 10 lat trenuje, a nogi ciezko nadal ida. Moglbym powiedziec "na kazda partie mam jakis sposob aby rosla" czyli znam swoje cialo ze nie mam problemu z rosnieciem ( wiadomo liczy sie jakosc), a nogi kuleja. Kiedys siadalem po 160-70 w serii a wazylem cos kolo Twej wagi i tez kaplica, mowie o przysiadzie, tylek do ziemi. Po 30 ruchow robilem, super serie i cuda na kiju, szczerze mowiac tak sobie ida...:/ Dlatego tak ogolnie zawsze sie pytam jak ktos ma tak dobre nogi jak Ty. Nie wiem moze kiedys rusza. O lydkach nawet mi nie mow, juz mi psycha siada jak mam trenowac lydki ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
hehe,dlatego na zamienilem krotkie spodenki na dlugie podczas treningu
gorzej jak przychodzi lato,wtedy trzeba wskoczyc w krotkie gacie,pewnie duzo ludzi wtedy mysli,ze nog nie cwicze,bo lydki tak udstaja :)
pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium