SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
powiem wam,ze bardzo dobrze sie czuje po treningu gdy wykonalem w nim aeroby.
lepsze samopoczucie...do tego posilki potreningowe duzo latwiej wchodza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
w nowym MD styczen-luty ukazal sie maly artykul z moja osoba,mile bylem zaskoczony :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz tak? A bedzie w zagranicznych czy tylko polskie bo nie mam dostepu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
sadze,ze bedzie on tylko w polskim wydaniu MD...niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to kupie u sonego przy nast zamowieniu, warto czytac o swoich:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Akurat nie mam ostatniego numeru, ale pewnie się załatwi. Tak w ogóle to już mumin mamy wspólnych znajomych - poznałeś moje koleżanki z klubu - Justynę Jedlikowską i Różę Mazurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
tak,tak znam je :) mieszkalismy obok siebie w hotelu.
piekne czasy...jakby tak wspomien :)
weekend minal spokojnie,ale za szybko jak zapewnie potwierdzicie.
nie odmowilem sobie piwka - jednego ; )
jutro trening barkow+kaptury
ciekawostka:nigdy nie wyciskam sztanga zza karku-od kazdego to zalezy,ale u mnie jest to cwiczenie kontuzjogenne.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
moze macie jakies smaczne przepisy,aby cycek z kury dobrze smakowal.
u mnie zawsze bylo tylko smazenie na PAMIE i przyprawianie z CURRY.
jak wy sobie kurczaka przyrzadzacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja smaze na oliwce z oliwek, przyprawa zloscista do kurczaka, ziola w proszku, potem w jajko, bulka tarta ktora jest pomieszana ze szczypiorkiem suchymi na patelnie:D a na szybko to wrzucam na pare i jem takiego byle jakiego:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Mumin musisz sie kiedys do mnie zglosic,a wlasciwie do Patrycji bo ona ma caly zeszyt z przepisami na kurczaka
Moze to nie jest przepis tylko na kurczaka,ale ja to zajadam-nawet na redukcji.
Ryz+kurczak pokrojony w kostke smazony/gotowany z jakas przyprawy do tego sos:
przecier ze swierzych pomidorow w butelce(butla ma jakies 700ml) do tego bazylia,czosnek,cebula,pieprz.
Wszystko razem mieszasz i jesz.
Czas przygotowania - tyle ile potrzeba na ugotowanie ryzu,w miedzyczasie robisz kurczaka i podgrzewasz sos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium