SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
witam serdecznie wszystkich uzytkownikow.
Na poczatku sie przedstawie Rafał Domin 21lat z okolic Opola.
W tym roku zdobylem w Zabrzu zloty medal w kat do 75kg junior,zaowocowalo to powolaniem mnie do kadry polskiej oraz kwalifikacja do MŚ w Hiszpanii.
w sumie zostalo 2,5 tyg do zawodow,ale postaram sie opisac swoje dni,diete trening,umieszcze zdjecia i filmiki
Wielka pomoc otrzymalem ze strony "mr.BIG" oraz "Big Zone" , ktorzy beda mnie wspierali suplementami.Nie musze chyba wspominac ze w okresie jakim jestem jakosc suplementow odgrywa bardo wazną role w tworzeniu jak najlepszej formy startowej,jestem pewny iz niemiecka jakosc pokaze swoja klase ;)
moze z poczatku wrzuce zdjecia z MP
zawodnik z numerem 18 to ja :)
Byly to moje pierwsze zawody,wiec zupelnie nie liczylem sie z tak wielkim sukcesem,po ogloszeniu wynikow pojawily sie lzy,chyba jedyne ktoryc sie nie wstydze



















Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-11-08 15:32:15




Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-11-08 15:32:59




Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-11-08 15:33:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem Ci że pozamiatałeś wygrana zasłużona, czekamy na relacje jestem ciekaw jak przygotowujesz taką formę a może na MŚ jeszcze lepszą ;) sog i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
mnie ciekawi jak z kosztami jest placisz za lot i zakwaterowanie czy to pokrywa zwiazek?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Dzieki Bogu za zajecie 1 miesca w swojej kategorii zostalem powolany do kadry A istnieje trakze kadra B,ale gdy ktos z kadry B chce jechac na zawody musi wylozyc ze swojej kieszeni.
koszty jakie bym musial poniesc jesli bym byl w kadrze B to okolo 3000zl
+suplementacja+dieta,czyli okolo 5000zl.

wiecie,powiem wam ze jak juz wspomnialem wczesniej,sam wyjazd do Hiszpanii z kadra to dla mnie wielki zaszczyt,miesjce na MŚ,wiadomo im wyzsze tym lepsze lecz nawet gdyby bylo ostanie nie bybym zbytnio smutny.
powiem wam ze to piekne uczucie....cos o czym sie marzylo o czym sie snilo,nagle staje sie rzeczywistoscia.

Dieta
1
6:00
80gplatkow owsianych/maki zytniej +9bialek+2cale jaja +slodzik
2
9:30
3/4 torebki ryzu+180g piersi+warzywa+10g oliwy z oliwek
3
13:00
jak posilek 2
4
16:00(przed treningowy)
jak posilek 3,4 przy czym oliwe zamieniam na olej lniany
5
19:30
1/2 paczki ryzu +180g piersi+warzywa
6
22:30
180g kurczaka+40g migdalow + warzywa
za chwilke jeszcze suplementacje napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
świernie mumin,forma z zabrza byla naprawde dobra, mam nadzieje ze bedziesz zadowolony ze startu na MS i wszystko pojdzie po Twojej mysli

z tego co widze, to jak na 2 tyg przed zawodami masz stosunkowo duzo wegli

jaka jest obecnie waga i jaka wage planujesz osiagnac na zawodach ?

ile masz wzrostu?

ile lacznie dni bedziecie w Hiszpanii ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
tak jeszcze jest dosc wegli,ale zasada jest jezeli waga spada i forma staje sie lepsza nie trzeba ucinac wegli wrecz przeciwnie im mniej wegli tym metabolizm zwalnia:)
waga obecnie 77kg na czczo beda ja trzymal az to ostatniego tygodnia przed zawodami,wtedy rusza odwodnienie.
hmm dokladnego info jeszcze nie mam,ale sadze ze wylot bedzie w czwartek,apowrot w poniedzialek,ciesze sie mega na MŚ
ciesze sie takze bardzo z tego ze wkroczylem do teamu Vitalmaxa.
pozdrawiam

Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-11-09 20:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogarniasz widzę dobrze ;) z węglami zrobił bym tak samo ;) można nawet zrobić lepszą formę wtedy. Pozdrawiam p.s. też bym się mega cieszył bo osiągnołeś bardzo dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
jutro zrobie zdjecia z produktow i ubran ktore dostalem ze strony Mr.BIG Bigzone oraz Vitalmaxa:
obecnie suplementacja nie jest tak urozmaicona,sklada sie tylko z izolatu bialka carba oraz aminokwasow(bcaa,glutamina)
izolat przyjmuje po treningu- 50g
aminokwasy 10g bcaa i 10g glutaminy przed treningiem silowym,po treningu silowym oraz po treningu aerobowym
carbo tylko i wylacznie po treningu aerobowym w dawce 35g.
co do skosztowanych suplementow dzisiaj to powiem
IzoFast "Big zone"-rewelacja jak na tak wysokie stezenie w 30g-27 gram izolatu to rozpuszczalnosc wspaniala,smak czekolada takze super,nie czuc cukrow prostych,jak to bywa przy gorszyc jakosciowo produktach innych firm
bcaa-twarz wykrzywia po nalozeniu na jezyk :) ale tak ma byc! zero jakis substancji smakowych w 5g produktu 4,97 BCAA -MEGA!! tak to powinno wygladac,to samo tyczy sie glutaminy stezenie takze rewelacja.
Jestem naprawde zadowolony z tych suplementow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
dobrze to wygląda

btw ile mniej wiecej wazyles przed przystapieniem do okresu przygotowawczego do zawodow (chodzi mi tutaj o moment wejscia na redukcje) oraz ile tyg przed zaczales szlifowac forme ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
powiem ci ze zaczynajac redukcje wazylem cos okolo 88kg
wycinke zaczalem robic 12 tyg prze MP i forma byla na styk,smiem nawet stwierdzic ze o 2,3 tygodnie za pozno zaczalem,widze teraz po sobie,iz forme mam lepsza niz to mialo miejsce pare dni przed zawodami w Zabrzu.
pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Wiecej