SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
ktore miejsce?za duzo zawodnikow bylo,nie skojarzylem wszystkich :)
jak mozesz wrzuc zdj ze sceny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Wygrałem kategorię do 75kg


Zmieniony przez - ProSatan w dniu 2013-03-30 14:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ostatnio Zuluma widziałem na siłowni Black& White się pojawił na trening, pewnie go znasz - przeciwnik ze sceny Twój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje ProSatan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
no mega Prostan ! widzialem,od razy rzuciles sie w oczy.potezne nogi i swietna seperacja w dodatku.Na starcie rzucilismy hasło z kolego,ze to 1 miejsce bankowo.Nie bylo mocnych na ciebie.Gratulacje ! na MP sie szykujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Tak, ale chyba nie na 100%. Wyjdę w eliminacjach do MEJ na MP i formę mam właśnie szczytowo zrobić na MEJ.
Dzięki, miło od Ciebie czytać takie słowa Liczę, że kiedyś wreszcie zmierzymy się na scenie, najlepiej jeszcze, jako Juniorzy w tym roku, może na jesień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
mysle,ze napewno sie zobaczymy,ale mysle,ze juz w seniorach,chce ten rok odpuscic,by wyjsc na wiosne 2014 i cos sprobowac zdzialac :)
lece na trening klatki
przed treningiem wrzucam
http://sklep.atleta.pl/mr-big-l-arginin-l-citrullin-powder-300g.html
po treningu carbo 50g+glutamina 10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
za tydzien zawitam kolejny raz w Minsku Mazowieckim na Mistrzostwa Polski seniorow.
lece ze znajomym,ktory bedzie startowal w klasyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
nowy tydzien-powrociwszy z Mistrzostw Polski jest napelniony mega motywacja :D
Prosatan zdobyl 2 miejsce-gratulacje.
piekne zawody,duzo zawodnikow,znane ale i tez nowe twarze.
przyjechalem tam zm moim znajomym,ktory zajal 5 miejsce w kult. klasycznej powyzej 181cm-takze dla niego wielkie grtulacje,bo forme mial konkretna.
czekam az przesle mi zdjeica i cos tutaj wrzuce.
Tymczasem smigam robic trening pleckow.
godzine temu posilek:
100g ryzu basmati+200 kuraka+warzywka+10g oleju lnianego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Miło Cię wreszcie poznać na żywo mumin
Widzę, że jeszcze nie wspominasz o swoich planach na jesień. Mam nadzieję, że nie tylko tak przy mnie powiedziałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium