SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
a ja tam moge nadal 6 razy dziennie jeść taki posiłek jak wkleił mumin. Głód jest najlepsza przyprawą :D

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dobrze powiedziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
racja,w obecnym okresie,wszystko co sie jada,jest smaczne,gdyz lagodzi,powtarzam lagodzi tylko głód ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
myślę że o 20.00 w sobotę już głodu nie będzie się odczuwało :D

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
moze predzej ból brzucha i bąki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10395
trzeba więc zapatrzeć się w enzymy trawienne i espumisan

Nie dążąc do rzeczy niemożliwych na pewno ich nie osiągniesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55326
witam, mam pytanie co stosujesz przed aero i po ? i w jakim stosunku czasowym. i co proponujesz mi jesli aero mialoby sie odbywac kolo godziny 19?? jak rozlozyc posilki (i najlepiej jakie) w jakich odstepach czasowych od aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31589
Mumin, jak to jest z tymi zawodami na które jedziesz? Rozumiem, że startujesz w juniorach do lat 23 w kategorii wagowej do 75kg, tak? Jakto jest z tymi wpłatami? Jakie opłaty i dokumenty Ty zabierasz ze sobą? Chodzi mi o konkrety. Opłata członkowska za miesiąc październik wynosi 540 złotych i co? To oznacza, że musisz wpłacić te 540 zł plus wykupić kartę zawodnika, lub też ją przedłużyć za 35 zł? Czy te pierwsze koszta ponosi klub do którego MUSISZ być zrzeszony? Jak to wygląda? Proszę Cię o dokładny opis za co będę Ci baaaaardzo wdzięczny! Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
Krysszef-ja takze krece aero okolo godz 19
rozumiem,ze robisz trening silowy i zaraz pozniej aero-wiec po tr. silowym zarzuc standardowo:
-10g BCAA
-10g Glutaminy
50g carbo(nawet jesli jestes na redukcji)-tu wegle nie maja prawa sie odlozyc-oczywiscie jezeli zrobiles porzadnie trening.
lecisz aeroby-w twoim przypadku trzymaja puls na okolo 140.
po aerobach wrzuc sobie bialko(osobiscie stosuje Izolat)
20-30 min po wypiciu bialka pelnowartosciowy posilek
ryz,makaron,kasza-jako wegle
kurak,indyk itp jako bialko
warzywka-wedlug upodoban
tluszcze bym ominal w posilku potreningowym.
napisz na wszelki wypadek jaki masz typ,endo,mezo,ekto?


Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2012-10-09 21:01:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
Mario-tak start moj bedzie 20 pazdziernika w Mińsku Mazowieckim-kategoria-junior do 75 kg
oplate czlonkowska ta o ktora tobie chodzi(czyli 540zl) ponosi klub,z ktorego startujesz.
koszta jakie ty ponosisz to
startowe-na arenie narodowej zazwyczaj 50zl
licencja zawodnika roczna 50 zl
tyle co do startow,wiadomo zawody wiaza sie takze z noclegiem,paliwem itp.
Zalezy takze z jakiego klubu startujesz,jezeli klub posiada spore finanse,moze ci oplacic start-wpisowe,licencje,nocleg,koszty dojazdu.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

forma lato