SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
wiem,lidl fajny sklep lecz do niego mam 30 km :)
takze biedronka jest moim wybrancem:)
wlasnie wrocilem z badan krwi.badania zrobilem dla sprawdzenia czy wszystko jest w normie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
i jak wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
w poniedzialek odbieram wyniki i zobacze ile mi zostalo
ciezko sie dzis chodzi po wczorajszym treningu nog :)
akurat wrocilem z treningu klatki.
cos tam pstryklem,ale samemu to rewelacyjnie nie mozna sie ustrzelic:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947
No ale widać, że porządnie Cię spompowało Sam już nie pamiętam kiedy ostatnio miałem pompe na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
używasz teraz jakiejś przedtreningówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
siemanko,sorki ze teraz odp ale net obecnie mnie rozbraja,czesciej go nie ma niz jest.
jakies nowosci: bede zyl
odebralem wyniki oporcz minimalnie wyzszej kreatyniny i minimalnie nizszej glukozy-wszystko w porzadku.
przedtreningowki uzywam-Plasma Pump non topa.
nie wrzucam calej porcji(calej miarki) wystarczy mi polowka i juz milo pobudza,w tym okresie nie jest mi potrzebna az tak mocna bomba przedtreningowa,a po calej miarce pewnie by mnie wyrywalo na duze ciezary :).
obecnie duzo zalatwiania zw. z zawodami,uzgodnienia z klubem,badania lekarskie,program dowolny.Do tego auto mi sie lekko posypalo(sprzeglo)
forma idzie w dobrym kierunku,jestem zadowolony oby wszystko poszlo wedlug planu.
3majcie sie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dobre wiadomości

Mumin a ile teraz ważysz? i jakie najbliższe zawody? Nie czytałem całego tematu także sorry jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
obecna waga to 82/82,5 poki co schodzi bez zastoju...z czego sie ciesze:)
zawody odbede sie 20 pazdziernika w Mińsku Mazowieckim-beda to Mistrzostwa Polski juniorow i weteranow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
I w jakiej kategorii wychodzisz? Ty jeszcze w juniorach?

Kurdę tak się zastanawiam właśnie czy się nie przejechać, ludzie z forum, masa znanych zawodników. Fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
powiem Ci,ze zaj***** sprawa takie zawody zawodnikow,ktorych widzisz na zdjeciach to nic,gdy zobaczysz je w realu to bedzie dopiero szok,wgl piekne uczucia widzac polska czolowke BB,a obiecuje Ci,ze bedzie gdyz w niedziele(21 paz.) odbedzie sie Puchar Polski a obsada tam to konkret!
ja kat. do 75 kg
tak jeszcze junior,w sumie mial sie zakonczyc na wieku 21 lat,ale po zeszlorocznych Mistrzostw Świata wiek juniorski zostal przedluzony do 23 lat ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium