SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
poniedzialek:wlasnie wrocilem od lekarza,wlasciwie lakarki,odwiedzilem inna,gdyz moja jest na 2 tyg. urlopie.
starsza pani-ok 60lat.
przebadala,przepisala antybiotyk+syrop wykrztusny.Nie widzialem u niej zabardzo zainteresowania moja osoba,widac bylo,ze rutynowo leciala z osobami,nawet wit C nie chciala przepisac.
Ja caly dzien w lozku,smaku do jedzenia nie ma,ale jakos sie staram wciskac.
treningi musze odpuscic,goraczka zlamala mnie,ciezko nawet z lozka wstac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to już jest... według NFZ lekarz ma 15 minut na pacjenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mumin112 przerabiałem to mies temu...przez 2 tyg choroby bardziej schudłem niż przez 4 tyg kontuzji gdzie apetyt był i spadków nie odnotowałem...choroba to największe g****,także dużo zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
15 minut według NFZ? W życiu tyle u lekarza nie siedziałem, zazwyczaj to jest ściągnij koszulkę, osłuchanie, recepta i do domu. W 8 minutach jak się zmieści to wszystko.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
j.w kazdy ma racje :)
wreszcie czuje sie lepiej ! :D
wiec dzis juz lece na trening,jutro zakwasy pewne.
znacznie lepiej sie poczulem gdy zazylem wit C w dawce uderzeniowej 5g do tego Theraflu-gdzie gl skaldnikiem jest paracetamol.
nie jest to jeszcze 100%-towe zdrowie,ale czuje sie na tyle dobrze,ze juz swobodnie wyobrazam sie pod uginajaca sie sztanga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
wczorajszy trening skoczyl sie kleska.po 5 min treningu dopadl mnie atak kaszlu,byl tak dokuczliwy,ze poprostu musialem zrezygnowac z treningu.
dzis juz inna sprawa,wbilem na silke zrobic biceps i triceps,odwalilem trening od poczatku do konca,lekki kaszel jeszcze byl,ale na tyle slaby,ze moglem trening dokonczyc w koncu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31589
się nie poddajesz :) tak samo miałem, gdy robiłem podczas ostatniego choróbska, trening obowiązkowy, może 4 dni się przekurowałem, ale potem od razu na pełnej ruszyłem na salę. Zdrowiej kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
bylem odlaczony od neta 4 dni.
jutro wyjezdzam do Niemiec na 8 dni,na chrest rodzinny.
czy ktos z was kojarzy czy gdziekolwiek wejde na silowni w Niemczech,trzeba bedzie podpisywac umowe o caloroczny karnet?
Slyszalem,ze wlasnie tak tam sie dzieje,nie ma karnetow tygodniowych,miesiecznych,lecz z gory podpisujesz umowe na kompletny rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
bzdura jakas , kilka lat temu byłem normalnie wchodziłem na 1 razową wejściówke 3 razy, zawsze jak nie będziesz mógł coś znaleźć wolnostojącego zostają ci hotelowe siłownie - można sie też dogadać, ale jest drożej niż na normalnej

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
pewnie tak zrobie,jak bedzie taka mozliwosc,bez treningu przeciez mnie tam rozniesie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium