SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
powiem,ze spadkow raczej nie czuje,lecz przyplyw sil tak,waga tak podskoczyla ze wzgledu na to,iz woda podskorna znow przyszla,glikogen wypelnil miesnie i jelita dostaly duzo ilosc pokarmu.ten miesiac traktuje jeszcze jako faze regeneracyjna,szczegolnie bede zwracal uwage na metabolizm aby zbytnio sie nie zwolnil,dlatego tez bede robil aeroby2 razy w tyg,zeby wchodzac od nowego roku na mase jedzenie szybko sie trawilo.
A mase bede zaczynal od tego( dziekuje kolejny raz firmie ATLETA za wparcie mnie produktami Mr. Big oraz Big Zone) :
-szegolnie jestem ciekaw argininy,jest to czysta arginina bez zadnych dodatkow.Ciekawy produkt,gdyz stymuluje produkcje HGH
przetestuje dzialanie/smak i opisze w pozniej




Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-12-13 21:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14776
wielkie gratulacje,sylwetka marzenie,
jak mozesz napisz jak wstepnie bedzie wygladac twoja dieta
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
mysle ze bedzie wygladac mniej wiecej tak:
6:00 Omlet
8 bialek+3 zoltka+100g maki razowej zytniej+rodzynki 30g+2 lyzki m.orzechowego
9:30
150g/200g ryzu+ 200g piersi+ 30g WPC +warzywa+2 lyzki oliwy+75g gainera
13:00
j.w
16:00-przed treningiem
100g ryzu+200g piersi+warzywa+2 lyzki o.lnianego
19:00
posilek po treningowy-150g ryzu+200g piersi+warzywa+75g gainera
22:00
250g chudego twarogu+2 lyzki masla orzechowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ja mam pytanko gdzie sie zaopatrujesz w maslo orzechowe i olej lniany i jakiej firmy brac

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14776
dieta bez zadnych szalenstw,zdziwil mnie tylko ten gainer,
uzywasz typowej masowki czy bardziej cos pod katem up your mass?
aero krecisz caly czas czy tylko przed zawodami?
nie wiem jak mumin,ale ja kupuje olej dr budwig,natomiast maslo biofuturo,a wczoraj dostalem z firmy terranava,smakowo duzo lepsze,
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
maslo kupuje jak zapewnie duzo osob SANTE :)
olej lniany kupuje w aptece "LEN VITOL" nieoczyszczony.
a co do oliwy,kupuje ta w biedronce po 9,99 za 1l,probowalem inne lecz w smaku "biedronkowiec" najlepszy :)
oczywiscie z biegiem czasu bede wrzucal zamienniki-makaron,wolowina,orzechy
aeroby bede robil takze na masie,2/3 razy w tygodniu,a jezeli poczuje ze matabolizm mocniej zwolnil,wtedy obetne lekko kcal i dorzuce troszke wiecej aero,aby pozniej znow jadlo fajnie wchodzilo.
Poki co lece na spokojnych obrotach trening 45-60 min,chce teraz troche wyluzowac,cieszyc sie swietami i sylwestrem.
Ale od nowego roku 100%owy fokus na BB !
PS. od dzis wrzucam arginine na noc,mam nadzieje ze sen znacznie sie poprawi


Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-12-15 20:46:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
witam ponownie,dzis zdecydowaem sie (na 80%) ze po nowym roku poddam sie operacji przegrody nosowej,problem staje sie coraz bardziej uciazliwy.Rano zawsze pelny nos,przy tym bol gardla,anginy,gdyz w nocy automatycznie dycham ustami.zawsze nie wyspany,gdyz przypuszczam nie dostarczam tyle tlenu w snie ile powinienem.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
wiem co masz na myśli, ja chyba też muszę się nad tym zastanowić ?

byłeś już może u laryngologa? mówił Ci jak mniej więcej będzie wyglądał zabieg i ile czasu później trzeba chodzić z opatrunkami ? masz już jakiś konkretny termin zabiegu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
tak bylem we wrzesniu u lekarza juz chcialem sobie zrobic operacje po MP,ale iz zakwalifikowalem sie na MŚ to plany znow sie przesunely.
otoz wszystko mi wyjasnil,rozrysowal co bedzie robil i jak ...z tym ze ja oprocz przegrody chce sobie usunac garbek.
i tu juz zaczynaja sie schody.z prywatnych lekarzy malo kto ma podpisana umowe z NFZ wiec zabieg przegrody jest platny,jezeli chce go rownoczesnie zrbic z garbem,no ale nie ma innego wyjscia.Nie bede przeciez robil przegrody w NFZ pol roku gojenia i bede prywatnie robil garb...przejdzmy do rzeczy koszt 8500zl za wszystko...to b.duza kwota w dodatku jak zapewnie wiele osob mam obawe przed pelna narkoza.

Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-12-19 20:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Kwota operacji jest na prawdę bardzo wysoka na własną rękę.

Od raz taką porcję kcal przywalisz przy wejściu na masę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium