SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
nogi podobny ksztalt jak u cutlera;) ogolnie fajna i kompletna sylwetka moze na przyszlosc bym nad lydkami popracowal

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
Lydka - wielki problem,tutaj widac,ze genetycznie jest slaba,zawsze odstawala i chyba bedzie odstawac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
dzis poniedzialek,od paru dni czuje sie juz mocno oslabiony,nie dopisuje humor jak i samopoczucie.
dzis trening klatki do tego robie dwuglowe uda,gdyz musza sie jeszcze troche pociac.
1. wyciskanie plasko 4 serie 18-12 powtorzen
2.wyciskanie na skosie hantlami w chwycie mlotkowym,przy czym hantle trzymam blisko siebie tak aby najwieksze napiecie nastapilo w obszarze srodkowej klatki. 3 serie 18-12 p
3.butterfly 3 serie okolo 16 p.
4 przenoszenie ciezarka zza glowe 4 serie po 20 powtorzen

1.uginanie nog lezac 4 serie po 16 powt.
2MC na prostych nogach 4 serie po 16 p

Aeroby 35 minut:)

i po takim treningu mysle,ze na tyle bede zmeczony ze bedzie mi sie snilo tylko lozko:)
pozdrawiam.
PS mysle ze uda mi sie dzis zrobic pare fotek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dziwie się że osłabiony, ten sport jest bardzo wymagający, no czekamy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
dzis trening nog,cwiczenia skladaly sie glownie z wykrokow,bledem prze MP bylo to iz za duzo wykonywalem cwiczen zlozonych i nogi nie byly pociete na tyle ile chcialem,mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej.
niestety jedna fotka jaka zrobilem to z telefonu-jakosc slaba;/




Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2011-11-15 19:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
świetnie !!

nogi + tali naprawdę dobrze się prezentują, oby tak dalej byku !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
sam sie przygotowywales do PP? czy ktos cie prowadzil jesli tak to jak go poznales?:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
do MP przygotowywal mnie Wojtek K,takze z Opola za co mu niezmiernie dziekuje!:)
w sumie mialem juz kiedys w planach do niego zagadac,gdyz podajze w 2009 zdobyl wice-mistrzostwo w klasyku takze na MP w Zabrzu i kiedys spotkalismy sie na forum,pogadali i tak sie stalo,ze przygotowal mnie dobrze na MP i jeszcze lepiej na MŚ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nogi dobrze wyglądają ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
waga obecnie 77 i mysle ze taka bede trzymal az do srody,wtedy ruszam z odwodnieniem.
mam nadzieje ze zmieszcze sie w wadze ;)
ostatnio na MP bylo 74,3kg:)...zawsze jest stres przed waga,czy aby napewno wszystko dobrze poszlo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

forma lato