SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
dzis trening plecow,standardowo mial wypasc wczoraj,ale iz w pracy obecnie jest mega presja,to tez nie zdazylem wczoraj pojsc na silownie.
przez dlugi czas nie wykonywalem martwych ciagow,od dzis znow zaczynam,stopniowo bd zwiekszal ciezar,mysle ze dzis na spokojnym tepie dojde do 160kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
gdyz do moich planowanych zawodow(czylo Mistrzostwa Polski w pazdzierniku) jeszcze troche czasu i obecny okres,to powiedzmy ze jeszcze taki luzacki,postanowilem,oprocz treningu silowego,zaczac trening MMA 2 razy w tygodniu,od zawsze mnie to w pewien sposob krecilo,a chetnie sie podszkole w umiejetnosciach bojowych.
ktos z was oprocz silowni uprawia takze jakis sport walki?
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
dzis trening pleckow na silowni,jutro trening mma.
w poniedzialek odbyl sie moj pierwszy,szczerze...spodziewalem sie ze wytrzymalosc bedzie lepsza,jednak sie mylilem...w polowie treningu juz brakowalo oddechu,widac bylo ze organizm nie przyzwyczajony do takiego treningu wytrzymalosciowego,mimo iz regularnie przyjmuje magnez,przy tym nie pijac piwa,wodki i kawy...po treningu dorwal mnie taki skurcz,ze przez 15 min nie umialem zrobic kroku ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ja trenowałem kiedyś ze 2 lata karate kyokushinkai + siłownia. Jeśli chodzi o moje odczucia to przyznam Ci, że te 2 sporty nie idą ze sobą w parze (na siłowni dawałem ostro w palnik, nastawiony kulturstycznie, a nie jako uzupełnienie do treningów karate). Np. Na siłowni ostro przetrenowałem nogi, sam wiesz jak to jest - człowiek ledwo chodzi na drugi dzień. A tu wyobraź sobie, że trzeba iść na sale i kopać, skakać i w ogóle... masakra

Myślę, że po jakimś czasie sam zauważysz, że to nie idzie ze sobą w parze.
pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
combat 56 i krav maga, teraz nie ma na to czasu:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
zdaje sobie sprawe ze to w parze nie pojdzie,ale tak jak juz wspomnialem,na okres miesiac,dwa pozwole sobie na takie cos,przy tym nakrece sobie ladnie metabolizm...duze ilosci aminkow musi isc aby zabezpieczyc miesnie.
dzis czwartek,przerwa na silwoni,lecz o 19:30 wyruszam na trening,dzis sparingi w planie wiec bedzie jeszcze ciezej :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1/2 treningi mma w tyg dasz rade, ja tak robilem, ale teraz praca studia, silka, kobieta ciezko z czasem, mimo ze mam troche wolnego teraz, to lapie kontuzje:/ o katabolizm sie nie martw, taki porzadny zaczyna sie dopiero po wielu godzinach bez jedzenia i z treningiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
wiec juz pewne ze moj start odbedzie sie na MP w Zabrzu.
Mysle ze konkretna mase zaczne robic gdzies na przelomie kwiecien/maj.
cel do jakiego chce dojsc to granice 90kg,oczywiscie nei zalewajac sie zbytnio.
Mysle ze wybiore sie ze znajomym na MP w katowicach,ktore odbeda sie pod koniec marca,nie jako zawodnik ale jako kibic i mentor :) zrobie mala relacje,pare fotek...jak to wyglada wszystko z boku.
dzis trening mma 1,5h znow bedzie sie lał pot.
pozdrawiam!;)



Zmieniony przez - mumin112 w dniu 2012-03-05 16:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
MP odbędą się pod koniec kwietnia ,a nie marca :) 20-22.04 , chyba że miałes na mysli debiuty w Ostrowii Mazowieckiej ,one są pod koniec marca. Też chyba na MP się wybiorę jak dam radę, zapewne w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness w Klodzku,prawdopodobnie tam bede i zdam relacje ;).
wczoraj trening klatki+triceps,po treningu bjj mocno czuje przyczepy bicepsow,bol czasami jest nie do zniesienia.otrzymalem uwage by najpierw schlodzic lodem,odrazu potem do cieplej wody- i ta czynnosc powtarzac pare razy.
pewnie wielu juz mialo problemy z przyczepami,chodzby od silowania na reke,bardzo nie przyjemny bol,ktory uniemozliwia cwiczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium