SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mumin - sezon 2012

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 97804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
lepiej niz sie spodziewalem,z regula wladam troche jezykiem niemieckim,wiec pogadanie sie u mnie to nie problem.
gadalem z roznymi ludzmi,zazwyczaj z polakami,ktorzy z czasem wyjechali do DE,pytalem o opinie,gdyz u mnie gdzies tez tam w glowie siedzi mysl o przyszlosci w Niemczech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
dzis wrocilem rano o 9 do domu 14 godzin w autobusie daja znaki,zmeczony,przelezy caly dzien w lozku,jutro wracam na moja silke i ruszamy znow ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
tak wyglada moj przecietny posilek
150 ryzu+200 g kuraka+ 10 g oleju lnianego+warzywka
;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podziwiam cię z tymi 150g ryżu. Ja po dłuższym czasie ledwo co 100g wciągam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja sobie radzę makaronem, żeby wciągać po 150g
Mumin jeszcze jeden rok startu w juniorach, szykujesz formę na jesień dopiero?
Ja debiutuję teraz, w sezonie wiosennym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
byc moze wyskocze dopiero za rok,aby sprobowac sie pokazac z dobrej strony w seniorach.
zaczalem wieksza uwage skupiac na suplementacje nocna.
Z powodu,iz czesto ide spac okolo godz 24 a wstaje o 5:30 to jestem niewyspany.
Wiec wrzucilem:
melatonina 5 mg
cynk 25 mg
magnez 350mg
biore od paru dni i powiem,ze czuje poprawe,oczywiscie trzeba tez zwracac uwage na posilek jaki jest spozywany przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
w sobote bylem na Debiutach w Ostowie.
piknie znow poczuc klimat zawodow.
wielu zawodnikow i zawodniczek.Piekne kobity :) nie brakowalo takze znanych ludzi,duzo osob z czolowej kulturystyki bylo :)
meczaca byla tylko jazda - 5 godz w jedna strone,przybycie w domu o godz 2 w nocy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Szkoda, że nie podszedłeś się zapoznać. Ogólnie odkąd założyłeś dziennik liczyłem, że kiedyś powalczymy na scenie. Nie odpuszczaj startów na jesień, to jeszcze spotkamy się jako Juniorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
startowales do kat 75?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Na Debiutach - tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI - DODATKOWE POWTÓRKI

Następny temat

NOWOŚCI MR.BIG

WHEY premium