SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Jacob94
Czasami do poruszenia danej partii jest najlepszym sposobem jej odpuszczenie, w psychice. Co do pana Mariusza, to śledzę ! Jakbyś chciał giry na avatar wstawić to się pewnie nie zmieszczą.


co racja to racja , odpuściłem psychicznie - zupełnie inaczej zacząłem podchodzić do danej partii, bardziej na luzie = zacząłem widzieć efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tam się już wcale nie spinam tzn nie wkurzam tym, że mi np barki nie rosną - robię je na 110% swoich możliwości zgodnie z zaleceniami trenera, nic innego nie wymyślę - przyjdzie czas to urosną, wierzę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Seo i będzie szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Mam podobnie jak Doris kiedys, moj trening klatki wygladal w ten sposob ze prawie w kazdej serii robilem dropset, klatka pekala na treningu, a za pare dni wisiala jak flak. Dopiero kiedy zaczalem uzywac ciężaru troszke mądrzej coś zaczeło się dziać. Jeszcze swoje złotego środka nie odkryłem. Ale być może to a raczej na pewno to tylko konsekwencja, cierpliwość i czas :)

Zmieniony przez - RoLi5400 w dniu 2014-12-04 19:27:58

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Roli to samo mam z klatą, jak ją za mocno przepompuję itd., to po dwóch dniach jest tak płaska jak naleśnik.
Widzę, że lepiej działa na mnie taki dokładny ruch, lepiej na to reaguję, ale to i tak jeszcze nie jest to co bym chciał

Wczoraj właśnie pocisnąłem klatę, trening podobny jak ostatnie, tyle, że na pierwsze ćwiczenie poszła maszyna smitha

Wyciskanie smith skos 4s
Wyciskanie jednorącz hammer dół skos 3s
Rozpiętki z linkami w bramie 3s
Rozpiętki na maszynie skos
+ tric
Prostowanie jednorącz 3s
WYciskanie francuskie zza głowy 3s
Prostowanie jednorącz na maszynie 3s


Dzisiaj padlo na plecki i bicepsy, trening tym razem musiałem robić sam, więc skupiłem się bardziej na dokładnych spięciach, wolnym ruchu.

Podciąganie podchwytem 3s
Przyciąganie hammer 3s
Przyciąganie do brzucha siedząc 3s
Przyciąganie hammer góra 3s
Ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki 3s
Prostowanie tułowia 3s

Uginania z hantlami 3s
Modlitewnik maszyna 3s
Uginania z uchwytem wyciągu 3s
Uginania ze sztangą cofnięte łokcie 2s
+ cardio 10min

Nie dałem rady zrobić więcej cardio, bo pompa prostowników była taka, że nie dało się chodzić... i tak jestem zadowolony, że dałem radę te 10 minut ;p Mimo tego, że podkręcam cardio, to waga zaczęła rosnąć.. ważyłem się teraz po treningu i jest 103kg, więc pewnie na czczo koło 101kg. Szału nie ma, ale był taki moment, że zjechałem do 97,5-98 z rana, więc jest dobrze Jedyny minus jest taki, że robię się trochę tłusty, ale jeszcze parę tygodni i ruszamy z redukcją

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21555 Napisanych postów 30787 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Zawsze możesz zrobić aeroby na rowerku, wtedy prostowniki odpoczywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jaki Kuń !, xd , czyli z redukcją oboje wkrótce ruszamy hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
powiem Ci tak tłusty nie jesteś, widze mega nabicie:) barki/prostowniki aż chcą wyjśc spod tej wody już.

Wiadomo, że zdjęcia na masie kolorowo nie wyglądaja, ale pewnie na żywo juz to robi wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium