SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
chciałbym byc taki tłusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
kawał mega byka z Ciebie jest j/chłopaki wyżej, wcale tłusto nie jest, plec się swietnie prezentuje

Mario takie pytanie, czesto robisz dropy/regresy w treningu itp ? bo w wypiskach widze że chyba brak o tym wzmianek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
nie jesteś tłusty tylko dobrze widoczny

just joking bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Przemo po świętach chcę wyczyścić miskę. Będę miał 15 tygodni, więc sporo czasu, ale właśnie chcę to zrobić wolno, bez ścinania mocno żarcia.

Seba wiem, ale ja trenuję na Pure w godzinach popołudniowych ciężko o wolną bieżnię, a co dopiero rowerek

TanQ to gites, będzie raźniej

Muczakos sporo wody trzymam właśnie. Może tak dużo tego fatu nie ma, ale już nie za fajnie się patrzy na te fotki, czy na siebie w lustrze. Wiadomo jak to jest, na redukcji za chudo, na masie za grubo

Adkens chyba kucyk

Marian wrzuć sobie nutellę do diety ja ostatnio zjadłem pół słoika

Hekade robię bardzo rzadko. Jedynie przy prostowaniach ud to raczej norma. Przy innych partiach raczej okazyjnie.

Rokko haha zawsze to lepiej niż gruby

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Do tłuściocha to Ci jeszcze wieeeeeeeeeeeeele brakuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Jak chcesz tłuściocha zobaczyć to zajrzyj na pierwszą stronę moje dzennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Mariusz skoro mamy podobny przypał z klatka to zapytam z ciekawości czy używasz na klate, dropsetow, powtorzen wymuszonych czy zwykly upadek miesniowy? Albo czy uzywasz tych dwoch technik na inne grupy? ;) a co to twojego niby tluszczu to tak jak pisze jest on na niby ;) :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Na klatę praktycznie nie stosuję dropsetów, bardzo rzadko powtórzenia oszukane.. ćwiczę do upadku, ale też nie zawsze, bo zauważyłem, że moja klatka źle reaguje, gdy jest tak mocno przetyrana. Na inne partie tak jak pisałem już komuś wyżej, zwykle bez dropsetów za wyjątkiem prostowania podudzi. Też nie cisnę wszystkiego maksymalnie, bo trenuję co 5 dni każdą partię, więc musi się zdążyć zregenerować. Gdybym wszystko cisnął do oporu, to pewnie po paru tygodniach, albo szybciej układ nerwowy by się zbuntował.

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Juz Ci pisałam ze bedziesz kosił po redukcji !! i zdania nie zmieniam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Doris.K
Ja tam się już wcale nie spinam tzn nie wkurzam tym, że mi np barki nie rosną - robię je na 110% swoich możliwości zgodnie z zaleceniami trenera, nic innego nie wymyślę - przyjdzie czas to urosną, wierzę ;)


hrhrhr ale ja znam taki co mają takie podejście - przyjdzie czas to ruszy, i nie rusza ale pół biedy jakby to o barki chodziło. Bo u nich w sumie jeszcze nie nadszedł czas na jakiekolwiek rośnięcie poza pasem

Mariusz pompa w prostownikach i to mocna, a sprawdzałeś estradiol? w ogóle używasz ia na masie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium