SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
prz1993
Dzięki Mario!
Ale głupota, już na prawdę robienie na siłe pod górkę zawodnikom, szczególnie debiutantom. Te najszersze tyłem wgl dziwnie wyglądają teraz...


Czemu pod górkę?
Trzeba się rozwijać a nie stać w miejscu. Wiem, że jesteśmy w Polsce ale poziom lepiej trzymać międzynarodowy nie? W zeszłym roku chociażby na Olimpii w Pradze zwracali już na TE zmiany uwagę zawodnikom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Ok, ale mogli dać tą informację trochę wcześniej, a nie 8 dni przed debiutami, gdzie każdy ma dawno ogarnięte inne pozowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
prz1993
Ok, ale mogli dać tą informację trochę wcześniej, a nie 8 dni przed debiutami, gdzie każdy ma dawno ogarnięte inne pozowanie.


Mogli mogli tak samo jak mogli dzień wcześniej zamieścić takie info także nie ma co narzekać tylko się dostosować, zwłaszcza że te zmiany nie są jakieś nadzwyczajne. Raczej nie wymagają tygodnia trenowania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Małe zmiany, trzeba tylko potrenować i dopasować każdą nową pozę pod siebie.
Ja jestem za tą zmianą, dlatego, że ujednolici pozowanie, ułatwi ocenę sędziom, bo łatwiej porównać dwie osoby robiące pozę w ten sam sposób niż na dwa różne sposoby. Na pewno będzie też mniejsze pole ukrywania swoich słabych stron podczas pozowania.

Ciekawi mnie tylko co z osobami, które będą pozowały w stary sposób. Czy będą upominane przez spikera? czy niżej oceniane? zobaczymy na debiutach

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-02-22 19:51:34

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz - bardzo mądrze gadasz. Widać, że wiesz o co chodzi ;)
Podejrzewam, że na początku będzie o tym wspomniane ale na pewno nikt nie będzie tysiąc razy powtarzał tego samego bo nie jesteśmy już w podstawówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Mariusz_Prz
https://www.sfd.pl/Komunikat_PZKFiTS_o_drobnych_modyfikacjach_w_wykonywaniu_póz_obowiązkowych!-t1064769.html

Swoją drogą jestem ciekawy jak to będzie oceniane jeśli ktoś nadal będzie robił po staremu, a myślę, że na debiutach będzie to większość.

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-02-22 10:36:42


dobrze że nie wprowadzili w życie 5min przed debiutami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rokko - Takie cuda nie w tej federacji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Siema, przygotowania idą zgodnie z planem. Trochę mam urwanie głowy w związku z debiutem Ady, dlatego mniej piszę. Na szczęście w niedzielę już będzie po wszystkim
Samopoczucie u mnie całkiem dobre, chociaż momentami już czuć, że forma rośnie. Łapie zmęczenie i brak chęci wyjścia z łóżka. Forma chyba nie jest taka zła i wstydu Wam nie zrobię ale sami oceńcie

line up 1,5 tyg przed Żelistrzewem



MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wizualnie udo wieksze od talii :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
jakbym Cię nie znał to pomyślałbym photoshop :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium