SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870500
Moim zdaniem bardziej chodzi po prostu o dojście do tego, co daje danej partii najlepsze przyrosty. U mnie np klata rośnie od dużych ciężarów, bez rewelacyjnej techniki. Po prostu nawalam max ciężar to cyc się rozwija, kombinuję z różnymi technikami, szukam idealnego czucia itp, to stoi w miejscu. Też nie u każdego sprawdziłaby się na nogi technika Mariusza - innemu 5 dni na regeneracje mogłoby być za mało. A na niego to działa, i ma świetne przyrosty.
Gdyby chodziło tylko o wykonywanie treningu na 100%, to też moje łapy wyglądałyby inaczej. Czy to idealnie technicznie, czy bardzo siłowo - zawsze robię je na 100%, a i tak odstają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
na wszystko trzeba znaleźć indywidualną receptę.. ja tez mam słabą klatę i wcale nie zganiam wszystkiego na genetykę nie znalazłem na nią jeszcze metody

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz_Prz
na wszystko trzeba znaleźć indywidualną receptę.. ja tez mam słabą klatę i wcale nie zganiam wszystkiego na genetykę nie znalazłem na nią jeszcze metody


Otóż to, nie tylko indywidualna recepta ale i również CZAS. Niektórzy się spodziewają nie wiadomo jakich zmian po roku trenowania (mówię o amatorach - czyli np o mnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
np z 60 kg na 100 w 3-4 miesiące :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
ja 3 lata temu na płaskiej nawet po 160kg wyciskałem na 2-3 razy.
A teraz jak dochodze do 100kg to już max i to na ruchów :>
A skos góra to max 60kg.

Dokładnie Mariusz nie ma słabych parti. Poprostu jeszcze ktoś sposobu na nia nie znalazł tak jak ja na moje nogi :( : (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Ojj Panowie i Panie :D zgadzam sie z wami mnie juz czasami glowa boli od wymyslania sposobow na poruszenie moich parti, klata i lapy... :( zobaczymy

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Panowie już wy się tak nad sobą nie użalajcie, wyglądacie baaaaaaaaaaaardzo dobrze - braki z biegiem czasu się uzupełeni - więcej wiary i pozytywnego nastawienia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Czasami do poruszenia danej partii jest najlepszym sposobem jej odpuszczenie, w psychice. Co do pana Mariusza, to śledzę ! Jakbyś chciał giry na avatar wstawić to się pewnie nie zmieszczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Narzekają i narzekają paczajta na ma sylwetkę ! Xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Narzekają i narzekają paczajta na ma sylwetkę ! Xd


Dopracuj michę to i sylwetka się może zacznie cosik zmieniać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium