SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajniutki ten Twój kurczaczek plecy konkretne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Takie plecy to i ja chciałbym mieć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no Mariusz kobieta mocno rozbudowana i te plecy grube ;)
a widze, że jedzenie dalej męczysz ciekawie kiedy rozchulasz sie na 100% i będziesz pisał, że doskwiera głód ( ogólnie to CI zazdroszcze lepiej być najedzonym niż chodzić głodnym :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
obie opcje sa lipa, ale chodzic z wydetym brzuchem i myslec ze kichy rozepchane i byc spiacym nonstop, albo myslec ze zoladek caly czas pusty i nie moc przez to spac

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz jak będzie Ci się nudziło na aerobach to polecam obejrzeć BLOK EKIPE odcinek 42 :D
Szkoda, że nie ma fotek kurczaczka w całości !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris hahah nie podejrzewałbym Cię, że oglądasz takie rzeczy

Co do Ady, to wcale nie jest taka duża, małe to, chude się robi.. chyba będę ją musiał dożywić po zawodach

Dzisiaj miałem bardzo słaby dzień, zaczyna mnie wszystko boleć. Pewnie dlatego, że się robię coraz bardziej suchy. Czułem ścięgna podczas siadów, zrobiłem tylko 3 serie. Czwórki potraktowałem dziś lekko, kolejny trening też im chyba odpuszczę, bo są przemęczone.
Poza tym wszedł mi znów jakiś ucisk pod łopatkę. W zeszłym roku też był z tym problem. Będę musiał iść na masaże.

Przysiady smith 3s
Prostowanie 4s
Wypychanie 3s
Uginanie jednonóż stojąc 3s
Prostowanie tułowia 3s
Uginanie siedząc 3s
Przywodziciele maszyna 3s
Pośladki maszyna 4s
+ brzuch
+ 30 min bieżni

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Mnie na redukcji jakoś nic nie boli, dopiero po redukcji się zaczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzisz, ja też pewnie bym Cię o wiele rzeczy nie podejrzewała :D
Co do Ady i jej 'maleńkości' - mój mąż na redukcji co kilka dni mi powtarzał ' Booooże, gdzie jest to udo do którego mogłem się przytulić jeszcze jakiś czas temu i czułem się bezpiecznie'?:D

Tylko, żebyś jej nie przekarmił PO zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
zacząłeś robic kardio - pewnie stąd te przemeczone nogi.
a wspomagasz się czymś na stawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Właśnie być może dla tego, zejdź może z ciężaru na pewien czas ( o ile jeszcze tego nie zrobiles )

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium