SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Mariusz powiedz mi ile Ty juz trenujesz bb ? mam na myśłi od samego poczatku kiedy był ten pierwszy raz i chwyciłeś sztangę do ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12644
Hekade
Mariusz powiedz mi ile Ty juz trenujesz bb ? mam na myśłi od samego poczatku kiedy był ten pierwszy raz i chwyciłeś sztangę do ręki


Pierwsze zdanie w dzienniku.
Nazywam się Mariusz Przybyła, trenuję od 8 lat, zaczynając kompletnie od zera (waga 53kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
72-73 cm w udzie miałem w szczycie masy, ale nie było tej jakości jak u ciebie.
Widzę muszę się wziąć do roboty bo mi konkrecja rośnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
mam podobnie z ta klata i barkami.. do tego łapy za małe, plecy generalnie wzystko jest do kitu napisałem że barki przejmowały prace w jaki sposób to wyeliminowałeś?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
relakz
Hekade
Mariusz powiedz mi ile Ty juz trenujesz bb ? mam na myśłi od samego poczatku kiedy był ten pierwszy raz i chwyciłeś sztangę do ręki


Pierwsze zdanie w dzienniku.
Nazywam się Mariusz Przybyła, trenuję od 8 lat, zaczynając kompletnie od zera (waga 53kg)

przegapiłem to zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135


Seba jak z moich zostanie tyle co z Twoich, to będę zadowolony

Roli zacząłem skupiać się na dokładnym ruchu, barki cofnięte, klatka wypchnięta i w każdym powtórzeniu na sztangach czy maszynach staram się jakby zgiąć gryf, nie myślę o wypchnięciu ciężaru tylko o ściągnięciu ramion, dłoni do siebie. Dłonie oczywiście zostają w miejscu, ale dzięki takiemu wyobrażeniu lepiej czuję spięcie mięśnia Jeszcze długa droga zanim klatka się poprawi, ale na pewno jest już lepsza niż rok, czy dwa lata temu

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
musisz chyba nagrać to ćwiczenie , bo ciekawie brzmi ale nie umie sobie go wyobrazic wiec filmik prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Adam Suker parę dni temu wstawiał filmik na którym tłumaczył technikę wyciskania i mówił praktycznie o tym samym ściąganiu dłoni do środka itd.



MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Jeszcze małe wyjaśnienie dla Hekade
Zacząłem trenować 8 lat temu, wcześniej grałem w piłkę chyba z 7 lat ale to nie było czyste 8 lat siłowni, było sporo przerw, wzlotów, upadków Tak na ostro zacząłem trenować 2,5 roku temu kiedy postanowiłem, że wyjdę w debiutach. Przygotowanie zajęło mi 2 lata. Przez półtora roku nabilem wagę z 82-3 podlanego chuderlaka do 107kg zalanego knura Potem pół roku poprawiania jakości i redukcja, zjechało dużo, ale myślę, że z 10kg mięcha zbudowałem Tak więc w sumie pod kątem kulturystyki i z rozsądnym podejściem do jedzenia 2,5 roku.

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2014-11-06 10:35:24

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
bardzo fajne ćwiczenie! ale szkoda że nie wyciskam sztangą hehe )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium