SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
i jak tu trzymać czystą miskę, no jak? Możemy skoczyć w przyszłym tygodniu, po seminarium ze Słodkiem ;p Zrobimy trening i możemy się przejechać zjeść cuś


Fotka nóżek, wiem, że z nich dużo zleci, ale fajnie by było gdyby na scenie chociaż optycznie przypominały obwodem talię bo obwodowo nie dam rady ich zrównać jeszcze, może w przyszłym roku? albo za pięć lat


MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
To się widzimy u Slodkiego kolego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
oo super, same znajome koksy będą

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Koksy! Phi, jestem naturalny
Zobaczycie moje bezformie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakie ogromne udziska !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris.K
Jakie ogromne udziska !


Gonię Cię


Dzisiaj poszła klata i triceps

Wyciskanie na płaskiej 4s (wolny ruch)
Krzyżowanie linek w bramie 3s
Rozpiętki na maszynie 3s (skos)
Wyciskanie skos hammer 3s
Przenoszenie 3s

Wyciskanie francuskie z odwiedzionymi łokciami 3s
Pompki na poręczach 3s
Prostowanie ramion na wyciągu jednorącz 3s

Na koniec jeszcze zrobiłem brzuchol

Drugi dzień nowej diety, apetyt dopisuje.. jednak wycięcie tych kilkudziesięciu gram tłuszczu w pierwszych posiłkach podziałało. Jak już się trochę rozbujam, to wrzucę więcej węgli

pozdro

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4670
Mariusz,weź z Kamilem nagrajcie jakiś film motywacyjny z treningu nóg.
Mega :D
Też chciałbym mieć taki gen xD

czacza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tyś mnie już przegonił jak mnie jeszcze na świecie nie było;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze, jedziecie do Słodkiego, a ja dopiero co przestałam tam chodzić
fajna siłownia, na pewno Wam się spodoba. byliście już kiedyś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
wwianek nie jedziemy Słodek robi seminarium w Łodzi wiem, że paru znajomych zawodników się wybiera będzie też Tomek Pabiniak. Fajna sprawa, warto iść, bo w Łodzi nie za często coś ciekawego się dzieje jeśli chodzi o kulturystykę.

energyczacza może coś tam się uda skręcić wrzucę jakiś filmik z następnego treningu..
Odnośnie Kamila to nie wiem czy będzie chciał ze mną trenować muszę go poprosić

Doris jak się rodziłaś to ja na truskawki z drabiną chodziłem tylko rok młodsza jesteś a Twoje nogi wyglądają na wielkie nawet w ciuchach.. może też powinienem kupić sobie legginsy, albo jakieś geterki?



Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2014-10-28 20:50:55

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium