SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dzięki, może lepiej to wygląda w tym świetle niż na scenie. Fotki robione po ostatniej warstwie smaru, z godzinę przed startem.
Tak w ogóle to średnio jestem zadowolony z tego Ultra1. Na UMP jadę na natryskowe, a w kolejnym sezonie chyba trzeba przejść na protana, bo wszyscy bardziej doświadczeni zawodnicy polecają.

Dzisiejsza kolacja, najprzyjemniejszy moment dnia, bo już lecę bez soli i ta sucha kura słabo smakuje, chociaż i tak zjadam ją aż mi się uszy trzęsą



MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Łososiek. Mega

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Mariusz_Prz
Dzięki, może lepiej to wygląda w tym świetle niż na scenie. Fotki robione po ostatniej warstwie smaru, z godzinę przed startem.
Tak w ogóle to średnio jestem zadowolony z tego Ultra1. Na UMP jadę na natryskowe, a w kolejnym sezonie chyba trzeba przejść na protana, bo wszyscy bardziej doświadczeni zawodnicy polecają.

Dzisiejsza kolacja, najprzyjemniejszy moment dnia, bo już lecę bez soli i ta sucha kura słabo smakuje, chociaż i tak zjadam ją aż mi się uszy trzęsą







wiesz co ja miałam bronzer z protana bikini miałbyć jasny i złocisty, tak mi mówiono ze sklepu zawodnika przez telefon, a okazało się że po pierwszej już warstwie byłam jak murzyn !! ciemny strasznie wyszedł, dlatego ja następnym razem wybiore jednak jantana1, mi właśnie wszyscy jantana bardziej polecaja

łosoś kusi, chyba i u mnie niedługo wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a akurat w auchanie promo na łososia

Mariusz motywujesz strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Karpik omommomomm

Marian dzięki. Ja kupuję w lidlu w tych kawałkach, ale najlepszy jest w dużych płatach z serii deluxe, bo nie jest tak tłusty tylko niestety one są pakowane po kilogram i też rzadko można je złapać.

Sylwia ja ogólnie na ultra1 nie narzekam poza tym, że robi się brudny, jak masz go dłużej na sobie i założysz ciuchy to czernieje strasznie. Robią się takie ciemne place, ale jak pomalujesz się przed wyjściem krótko to jest w miarę ok.
Odnośnie tego ciemnego koloru to niestety, ale zakrywa szczegóły. Zobacz jak wyglądał Wojtek Pieczaba podczas OPEN. Pomalowany tragicznie moim zdaniem, zabrał sobie wiele swoich atutów. Dochodzi jeszcze kwestia oliwki: użyć zwykłej czy tej z jantany. Zwykła ładnie się błyszczy, ale też odbija światło i bardzo wygładza. Ta Jantany jest delikatna, smarowałem się nią przed debiutami, ale znowu sporo osób mówiło, że jestem zbyt matowy przy reszcie.

Tak w ogóle pochwalę Wam się, że dziś pierwszy raz zszedłem do 70cm w talii na czczo rok temu było 72-74. Trochę mam mniejszą wagę niż na MP 2 tygodnie temu, ale forma lepsza na pewno

Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-05-01 11:17:39

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Mariusz_Prz
Dzięki, może lepiej to wygląda w tym świetle niż na scenie. Fotki robione po ostatniej warstwie smaru, z godzinę przed startem.
Tak w ogóle to średnio jestem zadowolony z tego Ultra1. Na UMP jadę na natryskowe, a w kolejnym sezonie chyba trzeba przejść na protana, bo wszyscy bardziej doświadczeni zawodnicy polecają.




zawsze można zrobić podkład z ju1 i nałożyć protan. z oliwką to widzę że większość zawodników używała na mp.

ps. łosoś w promo w realu po 29zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Sylwia mi powie... no ładnie Mariusz hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Sorki wielkie, spojrzałem odruchowo na avka tylko, a obydwie macie podobne ze sceny Na żywo bym Was nie pomylił

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ekekt koncowy zalezy w duzym stopniu od karnacji, jakosci skóry czy potliwosci danego zawodnika. Jak dla mnie wiele osob przesadza konkretnie z oliwka co strasznie niekorzystnie wplywa np na efekt na fotach.

Pan Fileborn podczas MP powiedzial "Jakich oni bronzerow używają, trzeba sie temu przyjrzeć " ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium