SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Mariusz-Prz a zatem wg. Ciebie, jak przedstawiają się wyjsciowe proporcje bwt na masie i redukcji?

Zmieniony przez - RoLi5400 w dniu 2014-11-01 19:25:26

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Wiktor na redukcji to jest inna sprawa, bo gdy jesteśmy na mocno ujemnym bilansie i organizm nie ma z czego czerpać energii, brakuje glikogenu to wykorzystuje białka. Ja na redu podbijam stopniowo białko.

Roli nie można chyba wyznaczyć takich ogólnych proporcji, bo to od wielu czynników zależy. Od cech indywidualnych, od aktualnego celu, ale też np. od tego na czym aktualnie lecimy Jeśli jesteś na gh, slinie, to dietę musisz też układać biorąc to pod uwagę Jeśli jesteś natural to dieta też będzie trochę inna

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
wyczytałem z twojego dziennika że trenujesz system 4-1-4-1 czyli 4 treningi z rzedu, dzien przerwy i zaczynasz od nowa. Nie czujesz sie przetrenowany? Czy w momencie szykowania sie na zawody rowniez tak ciorałes?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzę, że powstaje tu encyklopedia nr 2 ;) Fajnie, fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Mariusz widze, że rozsądny chłop ;) a na żywo taki cichy i mało co sie odzywał a mogłeś sie wymienić wiedza:D hehehe:D

Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2014-11-02 08:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
A to ograniczanie białka na masie jest powodem jego braku w posiłku nr 1? Czy coś innego za tym stoi?

Dobry dziennik więc dołączam . Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Muczakos94
Mariusz widze, że rozsądny chłop ;) a na żywo taki cichy i mało co sie odzywał a mogłeś sie wymienić wiedza:D hehehe:D

Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2014-11-02 08:15:36


Zgadza się, na żywo taki niepozorny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Kabo9
"1) 10g Classic Bcaa UNS, 10g Glu-Ta UNS + 100g płatków owsianych (zmiksowane z wodą)
Po wypiciu od razu zaczynam robić placka:
2) 2 całe jajka + 100g twarogu + 100g płatków owsianych "

bcaa i glutamina to aminokwasy czyli białko przecież a dwa po wypiciu od razu robi placka, pewnie z 30min mu zejdzie więc w sumie można powiedzieć że to jeden posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
w sumie prawda - może być jako jeden, jakoś tego "od razu" nie zauważyłem chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Roli nie czuję się przetrenowany, nie robię treningów tak mocno i z taką objętością jakbym robił przy tygodniowej przerwie Jeśli raz np. pocisnę mocniej nogi i nie są zregenerowane do końca to na następnym treningu trenuję je trochę lżej

Doris, Muczakos na MPJ tak jak pisałem wcześniej czułem się do kitu, głowę mi rozrywało stąd ten humor. W przerwie pogadałem tylko trochę z Adamem i wróciłem usiąść. W tej formie umysłowej raczej nic mądrego bym Wam nie powiedział haha Jeszcze będzie nie jedna okazja pogadać Ja na wiosnę chcę wystartować tyle razy ile się da, więc pewnie będziemy się często widzieć na zawodach

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium