SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Kozak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dzięki wszystkim za miłe słowa. O formę się nie martwię, bo poprawia się z dnia na dzień, jeszcze dziś odstawiłem sól, więc jutro rano powinno już wszystko być dość wyraźne. Choroba na razie mnie nie kładzie, jem normalnie, ale tracę sporo wody i głowa mi pęka. Jak się nic nie pogorszy to będzie super

Doris hahaha teraz to skoczę specjalnie

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Hej maniuś, no nie będzie mnie w Niedziele bo koło południa dopiero ląduje, ale trzymam Kciuki :) Zaprosił bym na jakąś małą szamkę ale no nie wyrobie sie..
Jeszcze raz powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
a jakbyś tak troche czosnku zjadł na noc ....? mi zawsze pomagał w cieżkich chwilach , tylko nie wiem jak to bedzie sie miało w przełżeniu na forme ....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Mikrus dzięki, na szamkę pójść jeszcze będzie okazja. Po Żelistrzewie nie będę nic jadł, ewentualnie jakiegoś steka, albo łososia z ryżem, tak samo po Bytowie, dopiero po MP się skuszę na coś więcej

Sylwia jadę na aspirynie i amolu , czosnek też mogę zarzucić, na pewno nie zaszkodzi. Zresztą forma i tak nie jest jeszcze szczytowa, więc nie przykładam do tego wielkiej wagi. Co ma być to będzie. Chcę po prostu wyjść już na scenę, bo nie mogę wytrzymać Na debiutach strasznie Wam zazdrościłem, że już startujecie

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
A którego ten Bytów? Wybrał bym się w końcu gdzieś, jak mnie wszystko przestanie omijać :) NO chyba że sam jakiś puchar Kaszub wymyślę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Mariusz_Prz
Mikrus dzięki, na szamkę pójść jeszcze będzie okazja. Po Żelistrzewie nie będę nic jadł, ewentualnie jakiegoś steka, albo łososia z ryżem, tak samo po Bytowie, dopiero po MP się skuszę na coś więcej

Sylwia jadę na aspirynie i amolu , czosnek też mogę zarzucić, na pewno nie zaszkodzi. Zresztą forma i tak nie jest jeszcze szczytowa, więc nie przykładam do tego wielkiej wagi. Co ma być to będzie. Chcę po prostu wyjść już na scenę, bo nie mogę wytrzymać Na debiutach strasznie Wam zazdrościłem, że już startujecie



hahaha Mariusz teraz moge powiedzieć ,że wiem co czujesz !! bo ja ledwo zeszłam ze sceny a juz chciałam z powrotem tam wejść !!!! a co do czosnku to ja zawsze go zalewałam gorącą wodą i dodawałam warzywa, kure i ekologiczna kostka rosołową i niby taka a'la wodzionka :D ale Ty juz nie mozesz wiec zapodaj sam czoosnek i ładuj akumulatory !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
jak już czosnek to zawsze powtarzam tylko alitol :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Generalnie mialem to samo zszedlem ze sceny :D pojadłem :D a potem chcialem juz wrocic :D hehe

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Mikrus 3 tyg po Żelistrzewie

Choroba prawie pokonana zaczynam ładowanie węglami, lecę czysto bez syfów, tylko ryż i trochę syropu klonowego. Syropu nigdy nie próbowałem na ładowaniu, więc zobaczymy jak wyjdzie. Wieczorem odstawiam wodę i z samego rana lecimy

Pierwsza warstwa bejcy nałożona


MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium