SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Mariusz trenujesz bardziej intuicyjnie czy jakimś schematem dany okres czasu? czy np.jedno cw.bazowe a reszte lekko urozmajcasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moglbys jeszcze powiedziec jak wyglada u Ciebie prostowanie jednoracz? Robisz to na linkach, czy z uchwytem - pochwytem czy nachwytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Hekade raczej intuicyjnie, ale przy praktycznie każdej partii jest jakieś ćwiczenie/ćwiczenia, które powtarzam prawie co trening. Poza tym w każdym treningu jest jakiś zamysł, tzn. przed treningiem wiem w jaką część uda/pleców/barków chcę dziś mocniej uderzyć, nie robię wszystkiego na oko

Wiktor różnie, zmieniam chwyty, akurat wczoraj chwyt neutralny trzymając za metalową linkę wyciągu

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dzisiejsza wypiska

Plecy + Biceps

Podciąganie na drążku 3s
Wiosłowanie w opadzie 3s
Przyciąganie na hammerze 3s
Przyciąganie do brzucha na wyciągu poziomym 3s

Uginanie ze sztangą, cofnięte łokcie 3s
Uginanie na modlitewniku (maszyna) 3s
Uginania z hantlami w oparciu łokcia o ławkę 3s

Dzisiejsze plecy, niby lekki trening i mało serii, ale wszystko na maksymalnym spięciu, wolny ruch, dopięcie w jego szczytowej fazie.
Ciężary małe, wiosłowanie tylko 60kg, ale w jak największym opadzie tułowia. Pompa wyjątkowo dobra, lepsza niż na ostatnich treningach. Nie wiem czy to zasługa zmiany diety, czy może organizm lepiej się regeneruje dzięki temu, że odstawiłem duże ciężary, w każdym razie coś tam zaczyna się dziać

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dzisiejsze barki + czworoboczne

Wyciskanie na stojąco + rozpiętki siedząc (superseria) x 3
Unoszenie hantli w przód 3s
Odwrotne rozpiętki 3s
Ściąganie drążka górnego wyciągu do karku 3s
Podciąganie do brody na wyciągu 3s
Unoszenie na boki 3s (potrójny dropset)
Szrugsy 6s

Przez ostatnie dni mam trochę mało czasu, dlatego takie suche wypiski, jutro mam dzień wolny. W czwartek nogi, piątek klata - wrzucę jakieś filmiki natomiast w sobotę seminarium z Radkiem Słodkiewiczem, już się nie mogę doczekać.

Dzisiaj trochę wzięło mnie na wspominki, przeglądanie starszych fot z masy, chciałem porównać gdzie udało się zrobić progres, co nadal jest słabe itd.

Tutaj fota, której chyba nie dawałem nigdzie teraz strach w lustro patrzeć



MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
tutaj forma bdb, nawet bd przyzwoity wrzuć jakaś aktualna fote ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
Bardzo dobra sylwetka! :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow, dobre proporcje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
nooo Ci powiem ze mocna sylwetka !! pokaż sie na obecnej masie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium