SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz zdradzil sekret tych olbrzymichhhh ud - trzeba spac na stojaco ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Olej.. MCT jest najlepszy

Jako uzupełnienie tłuszczy w diecie oczywiście ;]]

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-02-26 10:05:19

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris ja nie śpię wcale, to cały sekret

Roli nie są takie duże, może robią takie wrażenie, bo obszerny boczny jest wybity i talia wąska, ja bym jeszcze z 10cm im dołożył

Karpiu olejek tylko do smarowania

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czyli mnie wcześniej okłamałeś? <smutna>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz jak tam Ada sie trzyma? Wszystko idzie zgodnie z waszymi zalozeniami ?;) Mam nadzieje ze odwiedzicie nas na stoisku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris oczywiście, że odwiedzimy ! Wpadniemy się przywitać i zrobić zakupy
Wszystko zgodnie z planem, ja jestem bardzo zadowolony, jutro i Ada i Marcin trochę się podładują, a późnym popołudniem zaczniemy się odwadniać.

Fotki po opalaniu natryskowym. Jak oceniacie? powalczą?






MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno powalczą! trzymam za nich mocno kciuki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz no i niestety nigdzie Cie nie widzialam...
Za tydzien na pewno nadrobimy bo tam juz z pewnoscia mie bedzie problemu by sie odnalezc. Siedzialam praktycznie caaaly czas przed scena a na stoisku bardzo sporadycznie. Jak zobaczylam Ade przed wyjsciem to byłam pod wrażeniem tego co zrobila ! Przekaz moooje gratulacje. Za to jak zobaczylam wyniki to sie rozczarowalam...

Jak Ty oceniasz zawody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Amber dzięki za trzymanie kciuków

Doris byłem na stoisku, ale siedziałaś akurat z przodu przy scenie i się już tam nie przepychaliśmy. Potem po zawodach też podeszliśmy, ale wręczałaś nagrody. Tak jak mówisz na Żelistrzewie się zobaczymy na pewno
Ja z formy Ady i Marcina jestem bardzo zadowolony. Adę zjadł stres, na prawdę bałem się, czy wyjdzie na scenę, bo było jej aż niedobrze. Zresztą na scenie widać było ten stres, zbladła na twarzy, pozowanie robiła zupełnie inaczej niż miała zaplanowane, uśmiechu i tego luzu, pewności siebie tez nie było, a to niestety wpływa na ocenę. Jeszcze parę rzeczy było nie tak jak powinno i do następnego jej startu trzeba to poprawić.
Zawody ogółem pozytywnie, chociaż bałaganu też nie udało się uniknąć przy tych najliczniejszych konkurencjach. Nagrody imponujące również dzięki UNS. Jeśli chodzi o poziom to wydaje mi się, że chyba nie był taki jak rok temu, chociaż niektóre kategorie były mocno wyrównane.

Ada po prawo na fotkach, Marcin na pierwszej w środku, na drugiej po lewo













MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ada miała bardzo fajną forme. Gratulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium