SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Karpiu wysmarujemy Cię i też wyjdziesz

Amber mi również miło sorry, że tak na chwilę.. nie chciałem zostawiać dziewczyn samych
Marian trzeba było podbić w ogóle przepraszam jeśli kogoś minałęm/ nie poznałem. Na fotach każdy wygląda inaczej, poza tym wczoraj za mocno nie ogarniałem tego co się dzieje


Od dzisiaj czas nie tylko na zmiany w diecie, ale tez treningu. Spróbuję innego sposobu trenowania. Tak by jak najmniej obciążać układ nerwowy i mięsnie pomocnicze. Na każdym treningu będę chciał zajechać mięsień docelowy i nic więcej. Włączę nie tylko izolowane, ale też inne techniki np. ruchy kilkusekundowe, izometria itd. Zobaczymy jak to wypali

Dzisiejszy trening nogi... Na pierwszy plan od dziś lecą dwójki, potem czworogłowe. Czwórkom już wiele nie brakuje, teraz trzeba podgonić dwugłowe.

Uginania podudzi siedząc 4s
MCNPN 3s
Uginania stojąc jednonóz 3s
Prostowanie podudzi na pół - leżąco 3s
Wykroki w miejscu 3s
Przysiady ze sztangą 3s (mały ciężar)
Prostowanie podudzi siedząc 3s

Dobra, dlaczego dwa razy prostowanie?
Odchylając oparcie do tyłu i zmieniając kąt nachylenia miednicy mocniej do pracy włącza się prosty uda, głównie jego górna część. Teraz jest to mój priorytet w treningu czwórek, bo udo nie jest szerokie w pozach bokiem, więc trzeba trochę "wybić" prosty i będzie git
W tradycyjnych prostowaniach im bardziej przysuwacie oparcie tym bardziej angażujecie przyśrodkowy i obszerny boczny, zależnie od ustawienia stopy

pozdro

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
W diecie jakie korekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Przechodziłes obok ale ale jak cie zauwazyłem to juz byłes własnie obrócony tym swoim pelagerem wielkim

a potem widziałem jak siedziałes z Kamilem i chyba swoja dziewczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Właśnie, zapomniałem dopisać, dzięki

Zaraz po przebudzeniu:
1) 10g Classic Bcaa UNS, 10g Glu-Ta UNS + 100g płatków owsianych (zmiksowane z wodą)
Po wypiciu od razu zaczynam robić placka:
2) 2 całe jajka + 100g twarogu + 100g płatków owsianych
3) 170g piersi + 100g ryżu + warzywa
4) 170g piersi + 100g ryżu + warzywa
Przed treningiem: AAKG UNS, Citrumal UNS (pobudzaczy zwykle nie daję, bo mi zamulają apetyt)
TRENING
5) Po treningu: 100g Carbon UNS, 50g Classic Iso UNS
6) 170g piersi + 100g ryżu + warzywa
7) 5 całych jajek + kilka białek

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
MARIAN 17
Przechodziłes obok ale ale jak cie zauwazyłem to juz byłes własnie obrócony tym swoim pelagerem wielkim

a potem widziałem jak siedziałes z Kamilem i chyba swoja dziewczyną.


trzeba było mi strzelić liścia w czachę :D

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Miło było poznać ;) Szkoda tylko, że pojawiłeś się na stoisku na chwilę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Mariusz_Prz


Do łodzi wróciliśmy około 19. Skoczyliśmy jeszcze z Adą na burgery, zjadłem największego z 400g woła a od dziś już micha 100%.


Jak 400g to pewnie jedliście w Mad Mick?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jedli pewnie w Pit Stopie i zjadł Monster Trucka :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
rkarpinski
Jedli pewnie w Pit Stopie i zjadł Monster Trucka :D


dokładnie Karpiu jest tam stałym bywalcem, na ścianie wisi jego zdjęcie z dopiskiem "klient miesiąca"

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Raczej "Tego Pana nie obsługujemy" To kiedy na burgera? :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium