SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Mariusz_Prz
hej :)
Święta siedziałem w domu praktycznie, tylko w niedzielę pojechaliśmy do rodziców. Oczywiście ja ze swoją miską, a na stole mazurki, serniki itd. mimo, że nie przepadam aż tak bardzo za słodkościami, to jednak trochę szkoda Po dwóch godzinach zasypiałem już przy stole ze zmęczenia, więc wróciliśmy do domu haha
Teraz jestem jak dziecko, muszę spać parę razy dziennie

Podjąłem decyzję, że wychodzę na śląsk w niedzielę, więc zobaczę się z Wami prawie wszystkimi głównie dlatego tam jadę, więc mam nadzieję, że uda nam się porobić jakieś wspólne fotki

Forma już jest chyba oki, jestem PRAWIE zadowolony tylko na twarzy wyglądam jak chodząca reklama głodu w afryce




Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-07 10:04:02




Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-07 10:04:47




Przeeeeee kozak forma ! powodzenia na scenie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
MŚ to już nieco wyższej rangi zawody także i zawodników doświadczonych, prezentujących porządną formę + debiutantów sporo ;)
Będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dokładnie, tam już nie ma żartów wejście na śląsku do finału, często oznacza również dobry wynik na MP, bo wszyscy są już praktycznie w optymalnych formach Będzie dobra ekipa, ale wcale nie czuję się dużo słabszy

Od dwóch dni nie robię już cardio, więc samopoczucie super Dzisiaj robiłem klatkę z tricepsem i pompa była masakryczna, chyba jeszcze tak nie wyglądałem.. to oznacza, że progres ciągle jest i mam nadzieję, że będzie tak aż do MP

Przed śląskiem nie robię żadnych obwodówek, jakiś szczególnych przygotowań, bo głównie moim celem są MP, a śląsk traktuję trochę ulgowo. Jutro jeszcze spompuję plecki i dopiero będę odpoczywał. Do Częstochowy mam bliziutko, jakieś 1,5 godziny drogi, więc wyjedziemy w sobotę po południu. Oczywiście po weryfikacji jak już usiądę w hotelu to wstawię jakieś fotki i napiszę ile pokazała waga pozdr

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Ja tak samo mam z 1.5h drogi tam. Znalazłem w miare blisko nocleg sobie (1km) od hali. Bo myślałem żeby jechać 2x ale zanim się to skończy, bym wrócił itd to pospałbym 5h i zaś podróż :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
siema, my już po weryfikacji, u mnie waga pokazała 85,7 kg, ale chyba o kilogram zaniżała z tego co inni zawodnicy mówili. Mi też się tak wydaje. W każdym razie jest 6kg więcej niż rok temu na MŚ, chociaż do jutra jeszcze trochę pewnie zejdzie.
Scena bardzo fajna, duża, dobre oświetlenie, zapowiadają się dobre zawody. Konkurencja w mojej kategorii mocna, jest Mariusz Tomczuk, Mariusz Bałaziński i jeszcze paru konkretnych zawodników. O finał będzie ciężko, ale po to tu jestem, żeby powalczyć
Niżej fotka z moim ziomeczkiem Kamilem, 2 lata temu ja mu kibicowałem na MP, on mi rok temu na debiutach, a teraz wyjdziemy w końcu razem, w jednej kategorii Foto trochę niewyjściowe, ale innych brak






Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-11 20:46:47

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ładnie łądnie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Elegancko :D nieźle też molder dowalił mesa na te nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
SIema, ostatecznie 5 miejsce na 14stu zawodników. Jestem w miarę zadowolony, bo nie szykowałem się na 100%. Ekipa w 90tce była konkretna, więc nie ma co wybrzydzać







Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-12 23:26:47




Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-12 23:29:21




Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2015-04-12 23:31:00

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
gratki

forma na żywo a fotki to nie ma co porównywac.
na zywo dopiero było wrazenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium