SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Kopyta i plecy miażdżą dosłownie,klatka wydaje mi się,że ruszyła,choć trochę trudno ocenić z tej perspektywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Nogi dosłownie jak kon pociągowy zauważam malutkie i pozytywne zmiany w klacie wyciskanie jednoracz jednak daje prawdopodobnie swoje efekty ;)

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Mariusz Mariusz.. robi sie dobrze Nogi to widać, że będą potega tylko żeby góry nie zdominowały :) A klate już widać, że poprawiłeś bo śmiem stwierdzić, że teraz masz taką klate jak na scenie rok temu. Więc jak ona bardziej sie podkreśli to nawet odstawać nie będzie ( jedynie może bokiem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz jak chodzi i macha udem to powstają ogromne wiatry :D
Redukcja idzie do przodu, się dzieję się ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Mariusz widzę, że wszystko idzie dobrze
Napakowany konkretnie to jesteś Ty a nie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Dobrze, że widać jakąś poprawę chociaż na razie cały czas staram się tylko trzymać wagę, do końca stycznia nie będzie żadnych cięć

Dzisiaj robione były bareczki
Seria łączona: Unoszenie sztangi w przód, wyciskanie siedząc 3s
Unoszenie na boki leżąc 3s
Podciąganie sztangi do klatki leżąc na brzuchu 3s
Podciąganie sztangi do brody 3s
Unoszenie na boki stojąc 3s dropset
Szrugsy 5s
+ łydki
+ 30min bieżni

Z apetytem nadal słabo, dużo jedzenia jak na mnie. To znaczy, gdyby to było coś niezdrowego to bym jadł, ale ryż nie wchodzi

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Zapusc grzywe farbnij sie na blond i bedziesz wypisz wymaluj Tom Platz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
zauwazylem ze przewaznie robisz 3s kazdego cwiczenia ;)? czym to argumentujesz? tylko 3 s wystarcza aby w danym cwiczeniu dojechac odpowiedni fragment grupy miesniowej?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ostatnio tez troche kombinuje i robie wiecej cwiczen ale własnie po 3serie.. 1glowne na 4serie reszte po 3 i dosc fajna opcja. mariusz jak mozesz sprawdz @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Maciek, najpierw to trzeba mieć z czego zapuszczać

Roli ja wolę zrobić więcej ćwiczeń po 3, czasem nawet 2 serie, niż kilka po 4-5. Według mnie w ten sposób można bardziej kompleksowo zaatakować każdą grupę mięśniową i wypracować więcej detali sylwetki.

Rk odpisałem

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Adama czyli Mikrus87 trenuje

Następny temat

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

WHEY premium