SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Nawet żona śp.Kaczyńskiego podpisała się za aborcją. Dopóki nie wyjdą na ulicę to będzie jak jest. Wiem ze sporo Polek było w Czechach bo tam takie zabiegi można odpłatnie przeprowadzać.

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Dremor ale as! Najpierw przeklinasz, nazywasz mnie rakiem a potem to niby ja walę ad persona. Podchodzisz emocjonalnie do zagadnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ad personam jako argument w poważnej dyskusji.

Czytaj ze zrozumieniem mistrzu, nazwanie twoich wypocin rakiem to opinia ( to nie miało być merytoryczne z założenia i nie ukrywam tego), a używanie w dyskusji na dany temat takiego sposobu argumentacji to inna bajka.

Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem vol2, bo Ciebie nie nazwałem rakiem


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-10-06 13:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
historia kołem się toczy
... w Niemczech rośnie nacjonalizm a w Hiszpanii wybucha wojna domowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Niemiec to jeszcze im daleko, jakieś 10% popiera nacjonalistów, reszta to lewacy. To i tak niewiele po tym co choćby imigranci robili w Kolonii (1 tys. kobiet molestowanych w jedną noc sylwestrową w Kolonii, na co dzień też pewnie nie jest różowo).

Co do Katalonii to jeszcze rozumiem jakby różniła się jakoś znacznie kulturowo, językowo itp. od Hiszpanii, ale większość Historii to była jedność, było kiedyś chyba Królestwo KAstylii oraz Aragonii ale Hiszpania jest jednolitym tworem przez długi czas. Katalończycy uważają się za lepszych, chcą odrębności. Tak samo u nas niektórzy (większość jest spoko ziomków, mówię o nielicznych lamusach) Ślązacy jęczą, że chcą oderwać się od tej dla nich "gorszej, biednej, żerującej na nich Polski", tyle, że w chooy dopłacamy do kopalni, a to jak rządzona jest Polska zależy też od nich, Ślązaków akurat jest sporo. Niech się oderwą jak chcą, tylko jak będą mieli w przyszłości problemy z Niemcami to podkulą ogony i będą przepraszać.

Katalonia imo najbardziej zlewaczony region Hiszpanii. Szybko ulegnie islamizacji.

Wyborcza znów wylewa pomyje na białych mężczyzn! Znów poprawność polityczna króluje! Wystarczy spojrzeć na sam tytuł: "Nagrody Nobla dostała gromadka starszych białych mężczyzn. Znowu."
http://wyborcza.pl/7,75400,22469325,wszystkie-nagrody-nobla-dostala-gromadka-starszych-bialych-mezczyzn.html
Wyzywają innych od szowinistów i rasistów, a sami największą uwagę zwracają jakiej rasy czy płci jest osoba, która dostała Nobla. Myślałem, że najważniejsze są zasługi, osiągnięcia. Widać nie dla nich.




Zmieniony przez - Agares25 w dniu 10/6/2017 8:31:43 PM

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 10/6/2017 8:32:31 PM

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 10/6/2017 8:35:32 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakby czarni nie byli zajęci kradzieżą rowerów i jedzeniem kurczaków z KFC to może by coś ugrali
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Widziałem GW i takich głupot dawno nie widziałem. Koronny argument: sto lat temu pani Maria Skłodowska-Curie dostała nagrodę nobla. Gdy prawa wyborcze kobiety były nadal mrzonką. Gdy walka o równouprawnienie w USA dopiero się rozpoczynała. Co prawda niektórzy twierdzą, że mogła otrzymać drugą nagrodę, tym razem indywidualnie, ale przeszkodą był "szowinizm". Jak było naprawdę - nie wiemy. Jedno jest pewne, jeśli czarnoskóry odkryłby to co ci biali panowie, albo byłaby to kobieta, to zostaliby oni nagrodzeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obstawiam że już w latach 20' Niemcy znowu zaczną układać piosenki w rytmie marszowym
i skończy się sen o €uropie

( wcale szczególnie mnie to nie cieszy ... bo Polska znowu wycierpi ,ale co zrobić ... z Polski do Nieba najbliżej )



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie w ciągu godziny/dwóch dowiemy się czy Katalonia ogłosi niepodległość. Coś ode mnie. Głównie Republikańska Lewica Katalonii naciska na niepodległość. W sumie dziwne, że partia lewicowa idzie w stronę niepodległości (zwłaszcza, że raczej nacjonalizm, dążenie do niepodległości, odrębność kulturowa, a nie multikulturalizm to raczej cechy charakteryzujące partie prawicowe). Wszyscy wiemy, że po stworzeniu nowego państwa będziemy mieli masę nowych państwowych stołków do obsadzenia. Jeśli chcą mieć odrębny parlament prezydenta itp. , oddzielne instytucje państwowe to szykuje się masa nowych stołków dla popularnej lewicy w Katalonii, a jak pamiętamy socjaliści (lewica) są za pan brat z biurokracją. Także prawdopodobnie nowe koryta powstaną już jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Słyszałem, że dążenia do niepodległości zbiegły się z wprowadzeniem unijnego dekretu nakazującego urzędnikom robić zeznania finansowe, albo coś w tym stylu. Niemniej są to tylko pogłoski, a ja ze względu na brak czasu nieco wypadłem z toczonej gry na froncie politycznym. Któryś z kolegów ma szersze informacje na ten temat, lub jest w stanie to zweryfikować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium