SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988




Proszę bardzo. Ciekawy jestem czy ktoś jeszcze w Polsce będzie miał wątpliwości co do niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o Tuska to sprzedaje Polskę za stanowisko w UE. Na Zachodzie propaganda wciąż trwa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Co to k***a jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
eurodame looooooooooooooooooooooool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319




mentalność brudasów doskonale ukazana w tym programie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oglądałem wczoraj ten program w którym Gadowski znakomicie opisał mentalność muzułmanów i ich zachowanie wobec innych ludzi tzw. niewiernych. Mam nadzieję, że Europejczycy i Polacy opamiętają się i nie będą już latać tak chętnie w tamte rejony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spoko, że Ozdobę podpisali "zawodnik mma"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tyle osób na niego gada a prawda jest taka że bardzo dobrze zawalczył z Koksem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68543
Yoshi87
(...) Mam nadzieję, że Europejczycy i Polacy opamiętają się i nie będą już latać tak chętnie w tamte rejony.

Wiekszosc sobie wytlumaczy,ze: po pierwsze - "sama chciala"; po drugie - miala problemy psychiczne; po trzecie - ze teraz bedzie bezpieczniej (bo wladze OSWIADCZYLY to czy tamto) - i mimo wszystko poleca tam ryzykowac zyciem i zostawiac kase... Przesmieszne sa te zapewnienia, ze grupowe wyjazdy sa bezpieczne - ale znajda sie naiwni.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Oglądał ktoś program "Skandaliści" na Polsat News? Co za żenada i patologia oraz brak szacunku! Tematem programu była śmierć Magdaleny Żuk, a jako gościa zaprosili narzeczoną Krzysztofa Rutkowskiego, Maję Plich, która poleciała do Egiptu badać sprawę śmierci.dziewczyny. Na początku było ok bo opowiadała o tym jak zbierała materiały itp. oraz jak przebiegały wydarzenia. Potem zaproszono Rutkowskiego i zapytano ich oboje o to, czy nie lansują się w mediach poprzez sprawę tragicznej śmierci Magdy Żuk na co oni zaczęli odpierać te zarzuty, a wisienką na torcie było... nie zgadniecie co...

Rutkowski oświadczył się swojej dziewczynie!

Ok, super nie mam nic przeciwko jego oświadczynom, ale do cholery nie przy temacie tragedii tej dziewczyny i ich bliskich! Dla mnie było to niesmaczne, głupie i celebryckie zachowanie.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium