SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
bane158
grind


Ciebie najbardziej to interesuje obrona islamu i historia Palestyny, a nie zadna Polska. Nota bene, kraj sie pisze z malej litery w j.polskim. Taki "patriota" powinien wiedziec


Ciebie za to "Patrioto" interesuje obrona syjonizmu Żydowskiego i Izraela (dlatego tak tupiesz nóżkami że złości , przeinaczasz historię itp. ) , chcesz tu Judeopolonii ,wtedy byś pewnie wrócił , a nie żył na uchodzctwie ale niedoczekanie twoje ,to jest Polska a nie Polin zapamiętaj to sobie do końca życia






Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-04-28 06:42:01


Gdy chcesz sie odgryzc, ale jestes komiczny
Dziekuje za powod do usmiechu z rana.

Bo to jest tak, jak to Puar probowal ci wielokrotnie tlumaczyc,ale to chyba zbyt trudne - nienawisc do islamu nie oznacza MILOSCI do USA czy Izraela.
Uzyj tej calej inteligencji, ktora zawsze twierdzisz, ze gdzies masz, i sprobuj zrozumiec to. A nie pisac komiczne manifesty.

Pohukiwanie na forumkach internetowych czym bedzie Polska tez jest zabawne, bo ani ja ani ty nie bedziemy miec nigdy na to duzego wplywu - kolejny komiczny manifest.
Dzieki raz jeszcze za ubaw.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
grind
bane158
grind


Ciebie najbardziej to interesuje obrona islamu i historia Palestyny, a nie zadna Polska. Nota bene, kraj sie pisze z malej litery w j.polskim. Taki "patriota" powinien wiedziec


Ciebie za to "Patrioto" interesuje obrona syjonizmu Żydowskiego i Izraela (dlatego tak tupiesz nóżkami że złości , przeinaczasz historię itp. ) , chcesz tu Judeopolonii ,wtedy byś pewnie wrócił , a nie żył na uchodzctwie ale niedoczekanie twoje ,to jest Polska a nie Polin zapamiętaj to sobie do końca życia







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-04-28 06:42:01


Gdy chcesz sie odgryzc, ale jestes komiczny
Dziekuje za powod do usmiechu z rana.

Bo to jest tak, jak to Puar probowal ci wielokrotnie tlumaczyc,ale to chyba zbyt trudne - nienawisc do islamu nie oznacza MILOSCI do USA czy Izraela.
Uzyj tej calej inteligencji, ktora zawsze twierdzisz, ze gdzies masz, i sprobuj zrozumiec to. A nie pisac komiczne manifesty.

Pohukiwanie na forumkach internetowych czym bedzie Polska tez jest zabawne, bo ani ja ani ty nie bedziemy miec nigdy na to duzego wplywu - kolejny komiczny manifest.
Dzieki raz jeszcze za ubaw.

Z rana ? Chyba ci sie pory dnia pomylily
Mozesz sobie nienawidziec Islamu ,twoje prawo ,twoja sprawa ,tylko po co przeinaczasz fakty historyczne ? Dokladnie tak jak to robią ci panowie z Izraela? "Polski Holokaust" itp.
Islamu sobie nie lub ale nie naginaj historii na siłę bo to jest wlasnie komiczne i bardzo latwo to obnazyc, co juz ci wielokrotnie tu wytknąlem
A co do moich zainteresowan to jest nią wlasnie m.i.n. historia wiec dzieje m.i.n. Palestyny mnie po prostu interesują co w tym dziwnego ?,interesuje mnie starozytnosc Mezopotamia , Mezoameryka wiec nie tylko Palestyna jest obiektem moich zainteresowan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No wlasnie nie obnazyles.
Gdybys cos obnazyl to by sie z toba tu ktokolwiek zgodzil, a poki co nie przekonales tu ani JEDNEJ osoby. W ogole nie wiem o jaki fragment historii ci chodzi, ze niby naginam?

Tylko mi nie mow, ze Palestyny, bo jedyne co twierdze, zgdonie z prawda, ze najpierw tam bylo krolestwo Zydowskie. Palestynczycy to nie jest miejscowa ludnosc, tylko ludnosc naplywowa.



Problem moj z toba nie jest taki, ze ty bierzesz strone muslimow czy tam wybranych narodow. Ja mam takich znajomych.

Moj problem z toba jest taki, ze probujesz na sile klamliwa propaganda wybielac islam, robic z tego pokojowa religie i niewiniatka gnebione przez swiat, mimo ze fakty na temat tej religii i jej historia sa powszechnie znana.

Wierz mi, ja nie mam problemu z odmiennymi pogladami. Ja rozumie ze taka strone wybierasz,ale po co te klamstwa?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie rozumie dlaczego na sile.chcesz wybielac tych ludzi, skoro dalecy sa od niewinnosci i pokojowej historii?

Napisalbys, ze sa jacy sa, ale uwazasz ze maja slusznosc czy powody w tej czy innej kwestii, walczyc czy sie bronic i spoko. Mam takich znajomych, nawet przyjaciol.

Mnie to nie przeszkadza.

Ale jak zaczynasz wmawiac wszystkim ze to dobra religia, jak kazda normalna itd, wtedy z tym mam problem.

Widzisz, zebym kiedykolwiek zaprzeczyl zbrodniom kosciola, czy USA albo kogokolwiek innego? Nie, ale po prostu wybieram ta strone.

Ty tak jakby chcesz wybielic strone.ktora wybierasz, mimo ze to tez zbrodniarze

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Fajnie wasza dyskusja wygląda:
Grind: "Islamiści atakują Europę",
Bane: "Islamiści dostali po dvpie kiedyś, a wgl to Saddam fajnie rządził."
Grind: "No fajnie, ale trzeba wvj**ać Islamistów, no bo to obca cywilizacja i wgl."
Bane: "Ale to Usrael wszystko rozwalił."

Szczerze wam Panowie powiem, że nie ogarniam waszej rozmowy. Jeden mówi o jednym, drugi o drugim więc nigdy nie dojdziecie do porozumienia. Bane, zgodzisz się chyba, że są wariaci wśród Islamistów, którzy chcą zabijać wszystko co wokół nich? Grind, zgodzisz się chyba, że są dobrzy, "normalni" Islamiści, którzy nie chcą zabijać wszystkich poza nimi?

Tym niemniej obaj się zgodzicie, że to obca nam cywilizacja?



Zmieniony przez - SzK w dniu 2019-04-28 20:13:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
grind
No wlasnie nie obnazyles.
Gdybys cos obnazyl to by sie z toba tu ktokolwiek zgodzil, a poki co nie przekonales tu ani JEDNEJ osoby. W ogole nie wiem o jaki fragment historii ci chodzi, ze niby naginam?

Tylko mi nie mow, ze Palestyny, bo jedyne co twierdze, zgdonie z prawda, ze najpierw tam bylo krolestwo Zydowskie. Palestynczycy to nie jest miejscowa ludnosc, tylko ludnosc naplywowa.



Problem moj z toba nie jest taki, ze ty bierzesz strone muslimow czy tam wybranych narodow. Ja mam takich znajomych.

Moj problem z toba jest taki, ze probujesz na sile klamliwa propaganda wybielac islam, robic z tego pokojowa religie i niewiniatka gnebione przez swiat, mimo ze fakty na temat tej religii i jej historia sa powszechnie znana.

Wierz mi, ja nie mam problemu z odmiennymi pogladami. Ja rozumie ze taka strone wybierasz,ale po co te klamstwa?

Tam bylo krolestwo Zydowskie tak fakt , region tamtejszy byl zamieszkiwany orzez Ludy Semickie kolejny fakt
Palestynczycy to potomkowie ludów Semickich(Arabów, Hebrajczyków, Asyryjczyków, Aramejczyków) kolejny fakt
Wiec w jaki sposób niby Palestynczycy(nawet ci ZISLAMIZOWANI) którzy są semitami mogą byc naplywowi?
Wlasnie naplywowi w Palestynie(dzisiejszym Izraelu ) sa zydzi Chazarscy którzy uciekali m.i.n. do Palestyny przed Hitlerem i Stalinem w czasie wojny .
Ja nienawidze fanatyzmu Religijnego w zadnej postaci , a Islamskiego czy Zydowskiego przede wszystkim , wiec nie wmawiaj mi czegos czego nie twierdze , ale nie nienawidze ludzi(w przeciwienstwie do ciebie) za wyznanie albo pochodzenie
No i gdzie te niby klamstwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szk no ja w sumei to wcześniej napisałem, ale... No nic się nie zmieniło
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ok Bane.
Sprawdz co sie stalo z narodem Zydowskim po ostatecznym pokonaniu przez Rzym.
Spalenie swiatyni, pogrom, masakra Zydow, reszta wywieziona do niewoli lub wypedzona z calkowitym zakazem osiedlania sie na tym terenie. Cesarz przemianowal region na "Palestyna". Zaludnil okolicznymi sasiadami i nawiozl ludzi z innych czesci imperium.

No wiec jak to mozliwe, zeby to byli miejscowi, skoro miejscowi zostali:
-wymordowani
-wywiezieni
-wygnani?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
SzK
Fajnie wasza dyskusja wygląda:
Grind: "Islamiści atakują Europę",
Bane: "Islamiści dostali po dvpie kiedyś, a wgl to Saddam fajnie rządził."
Grind: "No fajnie, ale trzeba wvj**ać Islamistów, no bo to obca cywilizacja i wgl."
Bane: "Ale to Usrael wszystko rozwalił."

Szczerze wam Panowie powiem, że nie ogarniam waszej rozmowy. Jeden mówi o jednym, drugi o drugim więc nigdy nie dojdziecie do porozumienia. Bane, zgodzisz się chyba, że są wariaci wśród Islamistów, którzy chcą zabijać wszystko co wokół nich? Grind, zgodzisz się chyba, że są dobrzy, "normalni" Islamiści, którzy nie chcą zabijać wszystkich poza nimi?

Tym niemniej obaj się zgodzicie, że to obca nam cywilizacja?




Zmieniony przez - SzK w dniu 2019-04-28 20:13:02


Moze i faktycznie to brak zrozumienia, albo zbyt wiele przeskakiwania miedzy zagadnieniami.

Ja np teraz-wspomnialem, ze on wybiela religie jako calosc, a on przeskakuje na temat jednostki, ludzi I czy jak ich nienawidze czy nie.

Generalnie masz racje.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No, w kazdym razie...

Wlasnie powyzej probowalem raz na zawsze wyjasnic o co chodzi i wyciagnac reke do zgody, w imie spokoju w dziale, ale jak widac kolega chce kontunuowac zarzuty, kpiny i podsmiech**ki.

W kazdym razie nikt mi nie moze zarzucic, ze z mojej strony nie probowalem sytuacji zamknac i wyjasnic raz na zawsze.

SzK dzieki za probe pomocy w rozwiazaniu sytuacji

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium