SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
bane158 chodzi o to, że są różne odłamy islamu, odwracając rolę:
prawosławni chrześcijanie zjadaliby ludzi i panowała by opinia, że każdy chrześcijanin zjada ludzi...przecież tego chrześcijaństwa też jest trochę odłamów.
I na pewno inaczej wierzy w allaha muslim, który wyswobodził się z niewoli tych złych muslimów, a inaczej wierzy w allaha muslim, który wiecznie trwa w wojnie i jest indoktrynowany na tą modłę od małego.
Tyle, że my Europejczycy nie mamy szans ich odróżnić, to też nasze bezpieczeństwo równa się 0, jeśli ktoś wpadnie na pomysł by ich masowo wpuszczać

Masz racje, przecierz ja nigdy nie pisalem ze jestem,za p,rzyjmowaniem 'uchodzcow' tj mlodych panow w wieku poborowym, dla nich granice powinny byc zamkniete jestem ]za wpuszczaniem kobiet ,dzieci i ludzi ew starszych i byloby po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Islam zawsze będzie problemem, bo podstawą islamu jest Koran. Nastawienie do innowierców i kobiet w Koranie jest złe, wrogie. Bez względu jaki to będzie odłam Islamu to zawsze będzie odwoływał się do złego Koranu, który jest jego podstawą, dlatego każdy odłam będzie zagrożeniem. Należy po prostu odrzucić tą multikulturowość i powrócić do nacjonalizmu (choć nie we wszystkich sferach, np. gospodarczych) jak za Petain zamiast wolność, równość i braterstwo – praca, rodzina i ojczyzna. Jeszcze ten papież Franciszek - pacyfista, każe nadstawiać łby pod miecz poprzez przyjmowanie uchodźców. Ma krew na rękach. Herezja pacyfizmu http://www.pch24.pl/herezja-pacyfizmu,539,i.html W dodatku w Starym Testamencie mieliśmy bitwy biblijne i powinniśmy się częściej do niego odwoływać, niestety konserwatyści w Watykanie są w mniejszości. Jeśli z powodu religii mamy biernie podstawiać głowę na ścięcie to pyerdole to. Nawet przykazanie jest źle przetłumaczone zamiast nie zabijaj -> nie morduj (http://niezlomni.com/dlaczego-czwarte-przykazanie-powinno-brzmiec-morduj-zamiast-zabijaj/), ale "zmienionych tłumaczeń" i szukanie pacyfizmu jest teraz w modzie. Dla mnie pacyfizm w przypadku, gdy trzeba zareagować jest tylko usprawiedliwieniem tchórzostwa.


Pamiętajcie podstawą Islamu (bez względu na odłam) zawsze będzie Koran, w którym głównym "bohaterem" jest pedofil i morderca.

Musimy się bronić przed głupotą lewactwa. Idą ciężkie i niepewne czasy.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-04-25 23:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
hehe tak jakby nastawienie do innowiercow czy gejow w Starym testamencie bylo zayebiste albo nastawienie do nie-Zydow w Talmudzie xD w ogole co to za kretynski news z dvpy "trzech muslimow podeszlo do Greka i zerwalo mu krzyzyk z szyji" no faktycznie kvrwa przelomowy news dnia, serio sie na swiecie / we Wszechswiecie wazniejsze rzeczy nie dzieja?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dzieją, a dzieją się właśnie, dlatego, że wcześniej nikt nie reagował na drobniejsze przewinienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ale czego Ty oczekujesz, ze Amerykanie wysla lotniskowce i Gwiazde Smerci bo ktos komus krzyzyk z szyji zerwal? xD pewnie grecka policja sie tym zajela, zaczepka / dziesiona na jak 1000 innych na swiecie co 15 sekund, o kazdej bedziesz tu informowal, ze np. Jan Sebastian w Kaliszu zayebal komus telefon? chyba sa jednak wieksze dramaty

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie może nie jest to jakieś bardzo znaczące info, ale jakby to ze względu na wiarę muslimom coś robili to byłoby to na pierwszej stronie gazety wyborczej. Poza tym jak cię to nie obchodzi i jest to mało znaczący news dla ciebie to po chvj to komentujesz, zwłaszcza, że to chyba z 5 stron temu było. Zlej to i nie ma tematu. Czepianie się na siłę, byle zaistnieć.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-04-26 23:23:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie wyczytałem że dziki stratowały 8 członków isis xD

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
tez widzialem, i to jest news xD

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh brawo dziki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Dobry dzik :)

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium