SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie teraz mieszkam z takim Turkiem co lubi imprezować i pije i jeszcze nigdy nie widziałem, żeby się modlił, a w sumie w Turcji 98% (ze statystyki tak wynika) to Muzułmanie.

Tam są ścisle przestrzegane normy, gdzie jak jakiś imam lub społeczeństwo za nieprzestrzeganie zasad grożą maczetą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to nie w tym rzecz byśmy wytykali pojedyncze przypadki innej wiary
rzecz w tym by zacząć naprawianie od siebie

jak widzę grubasa i on mi mówi "nie mogę schudnąć, próbowałem już wszystkiego"
to jest kłamcą - świadomie łamie 8 przykazanie już na starcie
Nie pości - dlatego jest grubasem
Jest nieumiarkowany w jedzeniu i piciu - łamie grzech główny

I nie chodzi o to by być do przesady bogobojnym, ale na prawdę te proste zasady rzutują w jakiś znaczny sposób na nasze życie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407


do takich Zydow mam ogromny szacunek puarku

nie wiem czy widzieliscie ,ale nie mam nic przeciwko takim dziewczynom
A i jeszcze jedno ,sprawa glosna na cala Polskę


http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/584075,paulina-d-policja-lodz.html yebany przyjezdny gruzin zabil Polke a tu cisza, ja bym na niego uruchomil pilę mechaniczną i ....
To jest wlasnie przyjmowanie robactwa ze wschodu



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-10-29 23:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Antos098
bane158
Naucz sie wreszcie odrozniac Zydow od Syjonistow, do pierwszych nic nie mam, dla tych drugich jestes takim samym "podczlowiekiem" jak np Palestynczycy
@yoshi jasne ze terrorystki takze dzialaja ,ale to raczej jest maly procent w stosunku do mezczyzn, poza tym kobieta raczej sama nie skonstruuje ladunku (tu potrzeba okreslonej wiedzy pirotechnicznej i wojskowej) , skoro i tak przyjezdzaja do nas typy z Azji to ja jednak wolalbym kobiety , rozejzyjcie sie ilu juz tu jest


już kiedyś miałem podobne rozkminy tzn to samo zagadnienie ale kontekst zupełnie różny
dlaczego np muzułmanin uważa chrześcijanina za świnię itp - moim zdaniem : sami się do tego przyczyniamy. Ta wiara chrześcijańska to jest na pokaz w większości ludzi - idź na ulicę i spytaj o główne prawdy wiary czy 7 grzechów głównych albo ile ksiąg zawiera się w Starym Testamencie... ile osób Ci odpowie?
A taki muzułmanin przestrzega ściśle postu, wszystkich innych ważnych "detali" dotyczących jego wiary. On po prostu ma świadomość tego w co wierzy, a większość chrześcijan nie bardzo.
Jak widzisz obrazek, że ksiądz to opasły knur w dodatku gdzieś tam jeszcze molestuje małoletnich to co? nie świnia? no świnia i g****zjad.
Ludzie potrafią wyśmiewać takich Jehovych, ale oni mają tonę argumentów w dyskusji a "pobożny katolik" albo ich zwyzywa albo będzie epatował mocniejszymi agresywnymi zachowaniami

Serio, jakbyśmy się stosowali do tego co jest zawarte w Biblii od A do Z to nie byłoby spaślaków na ulicach, nie byłoby większości tych pół-śmiesznych chorób, które Zachód zwykł nazywać "cywilizacyjnymi" choć z cywilizacją to nie ma za grosz wspólnego...


Odnosnie islamu kompletna bzdura... 3 bite lata z nimi pracowalem i to jest sciemia jeszcze wieksza niz u nas... Po raz kolejny widze ze odplywasz z rozkminami...

W Biblii od A do Z... Jest tam o pniach wodnych, fluidach Sofoklesa i wodzie ze strukturo?
2

Kapitan Wodka - Pol-Czlowiek, Pol-Litra

http://www.sfd.pl/Kapitan_Wodka__Pol_czlowiek,_pol_litra-t913097.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie powiedziałbym, że ściema
też miałem z nimi do czynienia.

Nie lataj za mną, to głupie i mało dojrzałe.
Nie mam ochoty z Tobą dyskutować na łamach mojego dziennika
tym bardziej tutaj nie będę, bo mi się nie chce. Jak taki oczytany jesteś z łatwością znajdziesz literaturę traktującą o medycynie chińskiej zintegrowanej. Mało : o frutarianiźmie/weganiźmie również
tylko szukaj takich z badaniami, praktycznymi wnioskami lub takich, gdzie to co przeczytasz pokrywa się z fizjologią, anatomią eh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
https://warszawawpigulce.pl/probowal-wyrwac-kobiecie-torebke-przewrocil-ja-bil-i-kopal/ zapraszamy zapraszamy chlopaki z Gruzji i Ukrainy"sie integrujo"
Kochane ludzie, a co najwazniejsze "integrujo sie" , buhahahaha ,cyrk







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-11-08 22:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nazywaj mnie jak chcesz... Niemniej poki mam czas i checi to bede Cie merytorycznie zaczepial - nie musisz odpowiadac, ale to normalka jak sie nie ma argumentow. Patrzac na Twoja powolna ewolucje, wiem ze z czasem docenisz moje posty. Choc zgodze sie, ze czesc chorob jest "polcywilizacyjna".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
Kapitan Wodka
Nazywaj mnie jak chcesz... Niemniej poki mam czas i checi to bede Cie merytorycznie zaczepial - nie musisz odpowiadac, ale to normalka jak sie nie ma argumentow. Patrzac na Twoja powolna ewolucje, wiem ze z czasem docenisz moje posty. Choc zgodze sie, ze czesc chorob jest "polcywilizacyjna".

To do mnie? Jezeli do mnie to jak najbardziej mnie " zaczepiaj merytorycznie" nie ma sprawy , zapraszam do dyskusji
Slucham


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-11-08 23:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Wiecie co?
Mam dziwne przeczucia co do marszu 11 listopada...
i nie są to dobre przeczucia
200 generałów w tym Dukaczewski, Czempiński - szefowie każdej wielkiej akcji specjalnej równo o 12 mają mszę
tak jakby robili sobie alibi, jednocześnie też będzie "pokaz" sił zbrojnych - wozy, rosomaki itp
brzydko mi to pachnie wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
U nas było wielkie zamieszanie. Reszta stanu osobowego (większość już na Anakondzie) miała się pakować do Warszawy. Najlepsze, że nikt z góry nie chciał gadać w jakim celu wysyła tam swoich ludzi, ale do tego już się przyzwyczaiłem Na końcu i tak wszystko umarło i wyjazd odwołano, więc podejrzewam, ze w innych jednostkach jest to samo i nie będzie żadnego "pokazu" w niedziele.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium