SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/baszar-assad-oglosil-ze-jesli-wojska-usa-nie-opuszcza-syrii-dobrowolnie-zostana-zmuszone brawo Assad trzeba tępic i wypędzic usraelskiego okupanta, bandyte światowego i terroryste który wywoluje wojny i mąci tylko jak może na swiecie





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-06-01 23:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Czasem lubie ty zajrzec, wybuchnac smiechem, porawic sobie humor. Keep it up boys
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
Urzekla mnie twoja historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
bane158, czy Ty masz jakiś uraz do amerykańskiej nacji?
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
Nie do samych Amerykanów, bo tam żyją również normalni ludzie , mam uraz do ich bandyckiej polityki, nie podoba mi się to ze nie ponoszą konsekwencji swoich zbrodni, wspierają bandytów i krzywdzą cale narody ,sieją klamliwą propagande, to tak w skrócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No, ale tutaj akurat prawdę napisał. W czym problem ?

Wszystko im uchodzi na sucho za co wszyscy gromy ciskają na np. Ruskich.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2018-06-02 19:56:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
Dokładnie Pilek, tak się dzieje od dawna zresztą, Ameryka to dobro A Ruscy to be, ja rozumiem ze nie musimy kochać Rosjan ale to nie znaczy ze należy na nich pluc ponieważ :
- to nasz sąsiad (bardzo potężny) jakby nie patrzeć
-z tego co widzę ,to Rosjanie i Putin jakoś nie są do nas specjalnie wrogo nastawieni
-gaz póki co mamy z Rosji
- handlujemy z Rosjanami
A co takiego dobrego daje nam usrael????
Pytanie do Puara,grinda czy rysia?
Co do "nacji " Amerykanów to IMO ciężko ich mi nazwać "nacją" dla mnie Amerykańska nacja to Indianie
Reszta to Imigranci i uchodźcy
Następnie nie mogę zrozumieć waszego wspierania tych ludzi,grind np . pisał ze nienawidzi Fundamentalistów Islamskich , a z drugiej strony jest pro Amerykański,a rząd Ameryki z krajami Zatoki Perskiej(A.S., Kuwejt) to przyjaciele (chyba nie muszę mówić o tamtejszym ustroju) wiec albo jesteście hipokrytami albo jesteście niedoinformowani


macie na dobranoc IMO całkiem Fajny dokument
I bez urazy oczywiście















Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-06-03 00:30:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
bane158
Dokładnie Pilek, tak się dzieje od dawna zresztą, Ameryka to dobro A Ruscy to be, ja rozumiem ze nie musimy kochać Rosjan ale to nie znaczy ze należy na nich pluc ponieważ :
- to nasz sąsiad (bardzo potężny) jakby nie patrzeć
-z tego co widzę ,to Rosjanie i Putin jakoś nie są do nas specjalnie wrogo nastawieni
-gaz póki co mamy z Rosji
- handlujemy z Rosjanami
A co takiego dobrego daje nam usrael????
Pytanie do Puara,grinda czy rysia?
Co do "nacji " Amerykanów to IMO ciężko ich mi nazwać "nacją" dla mnie Amerykańska nacja to Indianie
Reszta to Imigranci i uchodźcy
Następnie nie mogę zrozumieć waszego wspierania tych ludzi,grind np . pisał ze nienawidzi Fundamentalistów Islamskich , a z drugiej strony jest pro Amerykański,a rząd Ameryki z krajami Zatoki Perskiej(A.S., Kuwejt) to przyjaciele (chyba nie muszę mówić o tamtejszym ustroju) wiec albo jesteście hipokrytami albo jesteście niedoinformowani


macie na dobranoc IMO całkiem Fajny dokument
I bez urazy oczywiście
















Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-06-03 00:30:58

zgadzam się
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
@grind dowodem na jego hipokryzję jest(koncentruję się na trumpie,o poprzednikach juz nie wspominam)
- wlasnie to co napisales czyli militarne sojusze i wręcz przyjazn z panstwami zat Perskiej. Które wspierają terroryzm(chyba wiesz jaki panuje tam ustrój) i jakos to akurat panu trumpowi nie przeszkadza
- wspieranie Izraela(chociaz to takze jest polityka jego poprzednikow)
- przyklad Syrii(to akurat juz sie dzieje podczas jego prezydentury) usa chce obalic legalny rząd(chyba nie muszę ci mówic ze jest to lamanie prawa miedzynarodowego, po raz który juz zresztą) i wladze, a wspiera tzw."rebeliantów" czyli kogo .....? Bandyckie bojówki no chyba się domyslasz jakie?
Czy to nie jest hipokryzja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium