SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 476951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Spokojnie Dremi ze mnie cisnął bekę.

Nie wiem jak wy ale ja idąc gdzieś np na koncert bym się czuł bezpieczniej gdyby to jakieś odpowiednie służby miały broń a nie... każdy, lol.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WSZYSTKO ODWOŁUJĘ !!!
WSZYSTKO !!!( ODNOŚNIE BRONI )

Wszystkie wpisy i opinie uważam za niebyłe , żyłem w nieświadomości ale przypadek i internet otworzyły mi oczy.
Moja wiara z w człowieka właśnie spadła do poziomu poniżej 0

Fakt że "to" zaistniało jest przerażający ale ilość "fanów" mnie rozmontowała całkowicie.
Boże Miej Nas w Swej Łaskawości.

DanielMagical ... trafiłem przypadkiem ( podesłał mi ktoś ) wpisałem z ciekawości na YT i...


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2017-04-03 21:03:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja jestem za bardzo liberalnym dostepem do broni jak w USA. Stany gdzie kazdy nie tylko moze bron posiadac, ale wszedzie ja ze soba nosic, maja najnizszy odsetek przestepstw z uzyciem broni palnej I zabojstw.

To samo sprawdza sie wszedzie. Jak wszawy idiota kyminalista lub inny muslim wie,ze doslownie kazdy moze oddac do niego strzal, to pomimo ze sam bron tez ma, mysli dwa razy, lub nawet trzy, zanim cos zrobil.

To rzad i podlegle mu propagandowe media beda siac dezinformacje I zniechecac, bo lepiej rzadzic bezbronnymi pacholkami niz dac im bron.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważne jest też poszerzenie granic obrony koniecznej, bo to też kuleje. Ktoś cię atakuje to musi być świadomy, że możesz zrobić wszystko, aby się przed napastnikiem obronić. To całe zastanawianie się przez sąd czy nie posunąłeś się za daleko, jeśli chodzi o obronę konieczną działa na korzyść napastnika.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W kwestii obrony koniecznej jak najbardziej powinnismy skopiowac USA

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
skopiować czyli co?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest i zdjęcie zamachowca. Rosja ma zayebiście dużo muslimów. 16,4 mln, czyli 11,6% - dane z 2010 roku,



Były już podejmowane nie tak dawno tematy obrony koniecznej w sejmie. Portal trybun.org.pl podaje, że w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy kodeks karny. Dotyczy zmiany art. 25 kodeksu karnego, przez dodanie §3a w brzmieniu: "Nie podlega karze także ten, kto przekracza granice obrony koniecznej, jeżeli dobrem zagrożonym zamachem jest bezpieczeństwo powszechne, życie, zdrowie, wolność, wolność seksualna lub mienie, gdy zamach na mienie połączony jest z użyciem przemocy lub wdarciem się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia lub ogrodzonego terenu, chyba że przekroczenie granic obrony koniecznej miało charakter rażący".

Portal podaje, że PO wnioskuje o odrzucenie projektu. Natomiast posłowie PSL i SLD nie pofatygowali się nawet na salę obrad. Z kolei p. Jerzy Kozdroń, sekretarz stanu w MS podkreślił, że w Polsce nie może być zasady "mój dom moją twierdzą”. Jego zdaniem projektowana regulacja będzie skutkowała prawem do zabijania z zimną krwią i jest szkodliwa.


Szwecja - obezwładnienie agresywnego muslima w praktyce. Tak się kończy, gdy policja ma za mało uprawnień.





Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-04-03 22:46:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Już trochę tych masakr było w teksasie gdzie każdy ma broń. Co z tego że ktoś jakiegoś pajaca z bronią zastrzeli skoro ten wczesniej zabije kilkanaście osób

Co do obrony koniecznej jak najbardziej się z wami zgadzam. A co do filmiku - kurde nie powinno być żadnych patroli mieszanych. Tak samo w wojsku - dać babom identyczne wymagania sprawnościowe a jak nie dadzą rady to niech wyp*****lają z wojska
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
"Moj Dom moja twierdza" powinno byc swietym prawem w kazdym kraju.
Nawet jesli doprowadziloby to tego co ten pajac mowi to co z tego? Po co sie wlamujesz do cudzego domu? Dzien dobry powiedziec? Albo krasc, albo zabic, albo to i to. Jakby wiedzial, ze go moga odj**ac, nigdzie by nie lazl.
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dopiero teraz się zczaiłem że na tym filmiku wszyscy policjanci to policjantki. NIE dla kobiet w wojsku i policji, chyba że w leczeniu ran, robocie papierkowej, byciu psychologiem albo kucharzem
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium