SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mnie poszlo tak, ze szkoda gadac. Chcialem sprobowac ze wzgledu na bole stawow. Kiedy to biore dostaje poczucia umiarkowanego, nieokreslonego leku przed nie wiadomo czym. Podziekowalem po 5 dniach.
Ja wiem ze w tym nie ma THC, ale co ciekawe, po jaraniu mam takie samo odczucie niesprecyzowanego ale umiarkowanego leku, albo dola. Ziele nie dla mnie jak widac w kazdej postaci.


Zmieniony przez - grind w dniu 4/17/2019 5:45:49 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czyli jak zwykła marycha na kogoś źle działa to i to źle zadziała? Eh szkoda myślałem że to właśnie od tego thc ludzie się dziwnie czują

Ale na youtube niektórzy mówią że marycha dla nich niedobra a CBD dobre

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie, Puar, ja tego nie wiem! Tak dZiala u mnie, nie wiem dlaczego. Nie wiem czy u kazdego na ktorego palenie dziala zle zadziala zle olej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W ogóle to RAZ jak paliłem (a paliłem może z 7 razy) to było fajnie i prawie się nie udusiłem ze śmiechu. Słyszałem że jest kilka rodzajów marichłany i że jedne zamulają a inne rozśmieszają

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja sie od takiego świństwa trzymam z daleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Palilem rozne I za kazdym razem , czy bylo smiesznie czy nie,efekt koncowy to byl ten lek dziwny nieokreslony.
Haszysz mi lepiej podszedl niz trawa, no ale malo kto mial dojscie do dobrego haszu wtedy.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja jak się śmiałem to nie było mi po tym dziwnie ale całość była jakaś taka płytka emocjonalnie. Wolę alkohol :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221380
Ja również wolę alkohol , ale po ziole jak zapalilem mi np. ZAWSZE wszystko smakowało , co bym nie jadł( w sumie nie wiem dlaczego) , poza tym śmiech praktycznie ze wszystkiego , ale raz w życiu zapalilem jakieś dziwne zioło(nie wiem czy namaczane w jakiejś chemii czy co?) Ale czułem się dziwnie , nawet wydawało mi się że mi się ten stan "zawiesi" i już więcej tego nie dotykam a było to z 10 lat temu , ale to i tak nic w porównaniu ze zjadaczami dopalaczy to był dopiero hardkor i pomyslec że takie g**** było przez pewien czas legalne, kiedyś czytałem zwierzenia typa co raz zezarł bieluń i nie wiem jak trzeba być je****tym żeby czegoś takiego wogóle spróbowac
https://neurogroove.info/trip/wrota-piekie-czyli-g-upota-bielu 
To jest dopiero hardkor





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-04-17 20:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No ja jak raz zapaliłem maryśkę z tzw butli, a raczej butelki, to chyba piekło to odpowiednie słowo żeby określić tamten stan. A najgorsze było to że byłem przekonany w tamtym czasie że to się nigdy nie skończy. Powinno się informować młodzież że marihuana to NIE jest cudo wcielone pięknie działające na wszystkich... a już na pewno trzeba uważać na duże dawki na raz czyli palenie z butli

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221380
Puar
A najgorsze było to że byłem przekonany w tamtym czasie że to się nigdy nie skończy.....




Miałem dokładnie to samo i już więcej nie dotykam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium