SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Puar szuka info o twardych drugach na sfd


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2019-04-17 21:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Odpowiedzi tych którzy testowali na sobie > informacje na necie
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Heroina podobno uzaleznia fizycznie wiec chyba gorsza, ale w medycynie jest stosowana jako srodek przeciwbólowy jest chyba nawet mocniejsza od morfiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Podobno Heroina jest substancją silnie uzależniającą. Uzależnienie od heroiny określa się mianem heroinizmu. Nawet pierwsza dawka może prowadzić do pojawienia się uzależnienia psychicznego, czyli niemożliwej do opanowania chęci ponownego zażycia, u osób predysponowanych. Uzależnienie psychiczne potęguje się wraz ze stosowaniem kolejnych dawek heroiny, szybko dochodzi również do wytworzenia w organizmie uzależnienia fizjologicznego.

Jeśli to prawda to porównanie do alkoholu jest nie na miejscu

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Puar
Odpowiedzi tych którzy testowali na sobie > informacje na necie

Jak ci sie chce wertowac to tu masz kopalnie informacjihttps://hyperreal.info/talk/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakbym kiedyś ustalał prawo to poczytam xD

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
Dzialy tematyczne przejzyj https://hyperreal.info/talk/konopie-marihuana-15.html 
Btw alkohol takze uzaleznia fizycznie ale w duzych ilosciach delirka itp. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Majaczenie_alkoholowe





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-04-17 21:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Heroina jest ekstremalnie grozna, dziala bardzo podbnie jak morfina. Potrafi uzaleznic "od strzala", od pierwszej dawki wywolac silny glod. Kolega SP bral heroine. Znalismy sie dobrze. Kilka lat i zmarl.

Tak jak wyzej, jak ktos.chce.wszytko sobie zalatwi. Zakazy nie maja najmniejszego sensu. A nawet legalna sprzedaz bylaby lepsza, wlasnie ze wzgledu na bezpieczenstwo produktu
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to w takim razie widzę że nie można wszystkich twardych narkotyków wrzucać do jednego wora

W ogóle to miałem tyle nie ględzić na forum


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-04-17 22:06:19
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie, zdecydowanie nie mozna wszystkich twardych narkotykow wrzucac do jednego worka. Ja np w ogole nie pojmuje rozrozniania twardy a miekki narkotyk, na czym sie ono opiera, na tym co wyroslo z ziemi a co jest z laboratorium? No ale coca rosnie z ziemi, nie?
Mysle ze to wymysl fanow.zielska, by polepszyc jego obraz w swiadomosci spoleczenstwa. Znam malzenstwo takich lbow, co musza codziennie jarac, albo dostaja atakow szalu, a degeneracje mozgu widac jak na dloni-pamietasz goscia kilka lat wstecz, wasze rozmowy, a teraz. Jest glupszy, zapomina wszystko, poziom rozmowy jest znacznie nizszy intelektualnie. Nie widze jak niby to jest lepsze od spidziarza, co bierze kilka raz w tygodniu amfetamine.
Nie mowie, ze spidziarz wychodzi na tym lepiej, ale chyba obaj to uzaleznione cpuny, ktorych stan zdrowia i umyslu deneneruje sie coraz bardziej.
Porownajmy kokaine czy amfetamine a heroine-niebo a ziemia, a "znawcy" wrzucaja to do jednego worka-twarde.

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium